Mobilna Akademia Młodych Orłów kontynuuje pracę w województwie warmińsko-mazurskim.

Projekt PZPN, którego budżet to prawie 6 milionów złotych rocznie, ma na celu wyłonić największe talenty w naszym kraju oraz edukować trenerów. Aby to osiągnąć PZPN zatrudnił po dwóch szkoleniowców w każdym województwie. Selekcja była bardzo duża. Szkoleniowcy Mobilnej Akademii Młodych Orłów to elita wśród trenerów pracujących z młodzieżą w Polsce.

W naszym województwie funkcje pełnią trenerzy Grzegorz Żytkiewicz i Michał Trzeciakiewicz.

Grzegorz Żytkiewicz: trener z licencją UEFA A, absolwent AWF w Warszawie oraz Birkbeck University of London, były zawodnik Stomilu Olsztyn, przez 3 lata był trenerem grup młodzieżowych w angielskim Fulham F.C., założyciel Global Sport School – szkółki łączącej naukę j.angielskiego z piłkę nożną, asystent trenera w reprezentacji Polski do lat 17, poza futbolem – Mistrz Polski 2017 r., w brazylijskim Jiu-Jitsu.

Michał Trzeciakiewicz: trener z licencją UEFA A.

Nasi trenerzy prowadzą bezpłatne szkolenia piłkarskie dla trenerów, nauczycieli i animatorów. W zajęciach mogą uczestniczyć zainteresowani rodzice.

Trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów będą odwiedzać kolejno wszystkie 21 powiatów w naszym województwie. Zajęcia w terenie będą odbywać się trzy razy w tygodniu, co pozwoli być naszym trenerom w każdym powiecie raz na dwa miesiące.

Aktualny „plan zajęć” Mobilnej Akademii Młodych Orłów można sprawdzać na portalu:

W tym miejscu serdecznie zachęcamy do współpracy lokalne samorządy, kluby oraz szkoły, które chciałyby zorganizować szkolenie na terenie swojej gminy.

Wszelkich informacji udzielą trenerzy odpowiedzialni za projekt w naszym województwie:

Trener Koordynator
Grzegorz Żytkiewicz
tel. 501-557-995
e-mail: grzegorz.zytkiewicz@pzpn.pl

II Trener: Michał Trzeciakiewicz, tel. 501-558-071
e-mail: michal.trzeciakiewicz@pzpn.pl

MOBILNA AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI