Sędziowie i obserwatorzy WMZPN na sezon 2020/21

Szczebel Centralny
1. Dymidziuk Gabriela
2. Kaczmarczyk Katarzyna
3. Krztoń Wojciech
4. Kurt Piotr
5. Mucha Krystian
6. Paciorek Ilona
7. Piekarska Monika
8. Szczerbowicz Marcin

Asystenci Wojewódzcy
1. Dębski Damian
2. Grubecki Marcin
3. Makowski Jacek
4. Pereszczako Michał
5. Wolański Mariusz

III Liga
1. Kapela Krzysztof
2. Korneluk Mateusz
3. Krumplewski Damian
4. Kujawa Grzegorz
5. Miłoszewski Marcin
6. Rudziński Karol
7. Wiśniewski Dawid
8. Żmijewski Kamil *
* Awans

forBET IV Liga
1. Aptowicz Paweł
2. Chudzik Krystian
3. Cierpicki Piotr **
4. Czyżewski Mariusz
5. Dobrzyński Łukasz *
6. Domżalski Mariusz
7. Duchnowski Paweł
8. Grącki Patryk *
9. Gryczka Wojciech *
10. Kamiński Marek
11. Kępka Patryk
12. Kossakowski Damian *
13. Mróz Krzysztof
14. Sielski Piotr
15. Sikorski Sebastian
16. Szczypiński Piotr
17. Szul Daniel
18. Trochim Wojciech
19. Ziółkowski Kacper *
* Awans
** Po zaliczeniu egzaminów

Klasa Okręgowa
1. Bućko Sławomir
2. Ciepliński Cezary *
3. Dempski Damian
4. Gałązka Szymon
5. Godlejewski Maciej
6. Grela Emil
7. Karbowski Paweł
8. Karbowski Miłosz *
9. Kłoczko Cezary
10. Kosobucki Jarosław
11. Moszczuk Łukasz
12. Moszczyński Jakub *
13. Nowicki Paweł
14. Piechotka Mateusz
15. Rabczyński Rafał
16. Rudziński Grzegorz
17. Skórka Sylwester *
18. Szymanowski Arkadiusz *
19. Szyszkowski Paweł
20. Śniadach Rafał
21. Tkachenko Oleksandr
22. Trochim Tomasz
23. Wira Tomasz
24. Wiśniewski Sławomir *
25. Wiśniewski Paweł *
* Awans

Klasa A
1. Adamski Kacper *
2. Artemniak Łukasz
3. Bartkowski Kacper *
4. Bugajski Daniel
5. Długokęcki Arkadiusz
6. Fedak Krzysztof
7. Głowacki Błażej
8. Gutkowski Roman
9. Jarguz Wojciech
10. Jerszewski Andrzej *
11. Koper Artur *
12. Korzeniowski Kajetan
13. Krakowiak Michał
14. Kwiatkowski Sebastian *
15. Lewkowicz Adam
16. Makarski Michał *
17. Małkowski Kazimierz
18. Marchlewski Grzegorz
19. Michalak Piotr
20. Narojczyk Jakub *
21. Nosek Mateusz
22. Pawelczyk Kamil
23. Perzanowski Emil *
24. Podliński Leszek
25. Połoniewicz Piotr
26. Radziszewski Tomasz
27. Radziul Radosław *
28. Rus Bartłomiej
29. Sadowski Damian
30. Szałkowski Piotr
31. Szczepkowski Grzegorz
32. Szyszkowski Marek
33. Wiczyński Paweł
34. Wierzbowski Arkadiusz
35. Wółkowski Paweł
36. Zielonka Robert *
37. Żbikowski Rafał *
* Awans

Klasa B
1. Aleksandrowicz Dominik
2. Andryszczyk Grzegorz
3. Andryszczyk Paweł
4. Bartoszek Radosław
5. Brudzyński Kamil
6. Bućko Mateusz Krzysztof
7. Chełmiński Rafał
8. Chyl Marcin
9. Ciepliński Rafał
10. Czarna Gabriela
11. Czerwonka Mariusz
12. Dąbrowski Jan
13. Demaniuk Bartłomiej
14. Deptuła Robert
15. Galas Tomasz
16. Giers Michał
17. Grabski Marcin
18. Grembocki Tomasz
19. Karniej Beniamin *
20. Kłosowski Michał
21. Kochanowski Michał
22. Kostecki Mateusz
23. Kościuk Kacper
24. Kowal Paweł
25. Kowalewski Patryk
26. Kowalkowski Dawid
27. Krzesiński Jakub
28. Kubaszek Zenon
29. Lenart Łukasz
30. Lewczuk Mirosław
31. Łachmański Artur
32. Malinowski Mateusz
33. Markowicz Paweł
34. Masiejczyk Krzysztof
35. Miłosz Tomasz
36. Mossakowski Karol
37. Pliszka Błażej
38. Płoski Michał
39. Protokowicz Arkadiusz
40. Puwalski Marcin
41. Ronowski Marek
42. Rosiński Daniel
43. Rydziński Michał
44. Rykaczewski Krzysztof
45. Sasin Krzysztof
46. Saunders Daniel
47. Skróciński Adam
48. Słoboda Zygmunt
49. Smilgin Konrad
50. Stepnowski Jakub
51. Suchocki Piotr
52. Szczepański Kacper
53. Szymelfejnik Waldemar
54. Szynkiewicz Jarosław
55. Śliwiński Tomasz
56. Tański Marcin
57. Trędowska Marta
58. Wiśniewski Mateusz (Fiszewo)
59. Wiśniewski Mateusz (Markowo)
60. Wojciechowski Łukasz
61. Wójcik Adam
62. Wyczałkowski Robert *
63. Zasztowt Mateusz
64. Ziółkowski Bartłomiej
* Po zaliczeniu egzaminów

Kandydaci na sędziów *
1. Albin Karol
2. Andruszkiewicz Paweł
3. Bogdański Michał
4. Chrostek Mateusz
5. Chrostek Daniel
6. Dąbrowski Adrian
7. Grembocki Jakub
8. Janiec Katarzyna
9. Janowska Małgorzata
10. Jarguz Jakub
11. Kaczan Krzysztof
12. Kiliś Maciej
13. Klonowski Wojciech
14. Kłoskowski Piotr
15. Kołecki Jakub
16. Lubecki Artur
17. Matusiewicz Szymon
18. Michałowski Jakub
19. Mieczkowski Jacek
20. Mikołajczyk Jakub
21. Mitura Paweł
22. Mladenovski Dawid
23. Nalepa Bartosz
24. Okoniewicz Kamil
25. Palczyński Michał
26. Pieckowski Sylwester
27. Pietrzak Rafał
28. Piskorz Sebastian
29. Rachuba Szymon
30. Reszka Mateusz
31. Rogowski Kamil
32. Roszkowski Mariusz
33. Rutkowski Michał
34. Sarosiek Stanisław
35. Sowińska Lidia
36. Śliwiński Patryk
37. Świątkowski Jacek
38. Tołścik Krzysztof
39. Tomasik Przemysław
40. Tomaszewski Filip
41. Walczak Dominik
42. Wojenkowski Szymon
43. Żach Aleksander
44. Żuk Anna
* Kandydaci zostaną sędziami po zaliczeniu egzaminów

Obserwatorzy
Chmiel Jarosław – szczebel centralny/III liga
Płoski Tomasz – szczebel centralny
Czajkowski Zbigniew – szczebel centralny/III liga
Mazuro Karol – szczebel centralny/III liga
Kwiatkowski Marek – III liga
Michalak Robert – III liga
Wiśniewski Artur – III liga
Zakrzewski Grzegorz – III liga
Żyłka Marcin – III liga
Bogdanowicz Janusz – szczebel wojewódzki
Dudkiewicz Piotr – szczebel wojewódzki
Gogoł Tomasz – szczebel wojewódzki
Grysz Tomasz – szczebel wojewódzki
Łowcewicz Andrzej – szczebel wojewódzki
Napiórkowski Jerzy – szczebel wojewódzki
Stańczak Robert – szczebel wojewódzki

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI