E1 Orlik "niebieski półfinał 3"
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | Forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Unia Susz | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 14:3 | ||
2 | LKS Płomień Turznica | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 15:6 | ||
3 | ITS Jeziorak Iława | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 15:7 | ||
4 | LKS Tyrowo | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 11:6 | ||
5 | ITS Jeziorak IV Iława | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 4:22 | ||
6 | LKS Płomień II Turznica | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0:15 |
E1 Orlik "niebieski półfinał 3"
OGÓLNE | U SIEBIE | NA WYJEŹDZIE | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecze |
Punkty |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
|
KS Unia Susz | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 14:3 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 0 | 0 | 0 | |
LKS Płomień Turznica | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 15:6 | 3 | 0 | 0 | 12:2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 0 | 0 | 0 | |
ITS Jeziorak Iława | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 15:7 | 1 | 0 | 1 | 8:3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 0 | 0 | 0 | |
LKS Tyrowo | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 11:6 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | 0 | 0 | 0 | |
ITS Jeziorak IV Iława | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 4:22 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 0 | 0 | 3 | 1:17 | 0 | 0 | 0 | |
LKS Płomień II Turznica | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0:15 | 0 | 0 | 3 | 0:9 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | 0 | 0 | 0 |
POPRZEDNIA: KOLEJKA 1 (nd. 2018.10.14) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2018-10-14 10:00 | LKS Tyrowo | 1 : 2 | ITS Jeziorak Iława | Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) | Iława, Henryka Sienkiewicza 1 | ||
2018-10-14 10:00 | LKS Płomień Turznica | 6 : 0 | ITS Jeziorak IV Iława | Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) | Iława, Henryka Sienkiewicza 1 | ||
2018-10-14 10:20 | LKS Płomień II Turznica | 0 : 3 | KS Unia Susz | Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) | Iława, Henryka Sienkiewicza 1 | ||
2018-10-14 10:20 | LKS Tyrowo | 2 : 2 | LKS Płomień Turznica | Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) | Iława, Henryka Sienkiewicza 1 | ||
2018-10-14 10:40 | ITS Jeziorak IV Iława | 3 : 0 | LKS Płomień II Turznica | Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) | Iława, Henryka Sienkiewicza 1 | ||
2018-10-14 10:40 | ITS Jeziorak Iława | 1 : 3 | KS Unia Susz | Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) | Iława, Henryka Sienkiewicza 1 | ||
2018-10-14 11:00 | LKS Płomień II Turznica | 0 : 3 | LKS Tyrowo | Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) | Iława, Henryka Sienkiewicza 1 | ||
2018-10-14 11:00 | LKS Płomień Turznica | 3 : 2 | ITS Jeziorak Iława | Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) | Iława, Henryka Sienkiewicza 1 | ||
2018-10-14 11:20 | KS Unia Susz | 4 : 1 | ITS Jeziorak IV Iława | Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) | Iława, Henryka Sienkiewicza 1 | ||
2018-10-14 11:20 | LKS Płomień Turznica | 3 : 0 | LKS Płomień II Turznica | Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) | Iława, Henryka Sienkiewicza 1 | ||
2018-10-14 11:40 | LKS Tyrowo | 0 : 2 | KS Unia Susz | Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) | Iława, Henryka Sienkiewicza 1 | ||
2018-10-14 11:40 | ITS Jeziorak Iława | 7 : 0 | ITS Jeziorak IV Iława | Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) | Iława, Henryka Sienkiewicza 1 | ||
2018-10-14 12:00 | KS Unia Susz | 2 : 1 | LKS Płomień Turznica | Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) | Iława, Henryka Sienkiewicza 1 | ||
2018-10-14 12:00 | LKS Płomień II Turznica | 0 : 3 | ITS Jeziorak Iława | Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) | Iława, Henryka Sienkiewicza 1 | ||
2018-10-14 12:20 | ITS Jeziorak IV Iława | 0 : 5 | LKS Tyrowo | Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) | Iława, Henryka Sienkiewicza 1 |
-
Rozgrywki seniorskie
-
Rozgrywki młodzieżowe
-
Rozgrywki dziecięce
-
Rozgrywki kobiece
-
Futsal