E1 Orlik "turniej półfinałowy4"
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | Forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Korsze | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 11:3 | ||
2 | LUKS Sport z Kulturą Wydminy | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 18:6 | ||
3 | MAS Mazuria Giżycko | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 12:9 | ||
4 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 11:12 | ||
5 | UKS SP LEGIA-BART Bartoszyce | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 6:17 | ||
6 | MKS Polonia Lidzbark Warmiński | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2:13 |
E1 Orlik "turniej półfinałowy4"
OGÓLNE | U SIEBIE | NA WYJEŹDZIE | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecze |
Punkty |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
|
MKS Korsze | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 11:3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | 1 | 0 | 0 | 3:0 |
LUKS Sport z Kulturą Wydminy | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 18:6 | 1 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 0 | 0 | 12:3 | 0 | 0 | 1 | 0:3 |
MAS Mazuria Giżycko | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 12:9 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 2 | 0 | 1 | 9:5 | 1 | 0 | 0 | 4:1 |
CWKS Vęgoria Węgorzewo | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 11:12 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | 3 | 0 | 0 | 9:5 | 0 | 0 | 1 | 1:4 |
UKS SP LEGIA-BART Bartoszyce | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 6:17 | 1 | 0 | 2 | 5:9 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 | 0 | 0 | |
MKS Polonia Lidzbark Warmiński | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2:13 | 0 | 0 | 3 | 2:11 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 | 0 | 0 |
POPRZEDNIA: KOLEJKA 1 (nd. 2018.10.14) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2018-10-14 11:00 | UKS SP LEGIA-BART Bartoszyce | 2 : 4 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39) | Korsze, Wojska Polskiego 39 | ||
2018-10-14 11:00 | MKS Polonia Lidzbark Warmiński | 0 : 5 | LUKS Sport z Kulturą Wydminy | Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39) | Korsze, Wojska Polskiego 39 | ||
2018-10-14 11:20 | MKS Korsze | 2 : 0 | MAS Mazuria Giżycko | Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39) | Korsze, Wojska Polskiego 39 | ||
2018-10-14 11:20 | UKS SP LEGIA-BART Bartoszyce | 1 : 0 | MKS Polonia Lidzbark Warmiński | Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39) | Korsze, Wojska Polskiego 39 | ||
2018-10-14 11:40 | LUKS Sport z Kulturą Wydminy | 0 : 3 | MKS Korsze | Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39) | Korsze, Wojska Polskiego 39 | ||
2018-10-14 11:40 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | 1 : 4 | MAS Mazuria Giżycko | Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39) | Korsze, Wojska Polskiego 39 | ||
2018-10-14 12:00 | MKS Korsze | 2 : 1 | UKS SP LEGIA-BART Bartoszyce | Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39) | Korsze, Wojska Polskiego 39 | ||
2018-10-14 12:00 | MKS Polonia Lidzbark Warmiński | 2 : 3 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39) | Korsze, Wojska Polskiego 39 | ||
2018-10-14 12:20 | MAS Mazuria Giżycko | 2 : 4 | LUKS Sport z Kulturą Wydminy | Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39) | Korsze, Wojska Polskiego 39 | ||
2018-10-14 12:20 | MKS Polonia Lidzbark Warmiński | 0 : 3 | MKS Korsze | Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39) | Korsze, Wojska Polskiego 39 | ||
2018-10-14 12:40 | UKS SP LEGIA-BART Bartoszyce | 2 : 5 | MAS Mazuria Giżycko | Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39) | Korsze, Wojska Polskiego 39 | ||
2018-10-14 12:40 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | 1 : 3 | LUKS Sport z Kulturą Wydminy | Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39) | Korsze, Wojska Polskiego 39 | ||
2018-10-14 13:00 | MAS Mazuria Giżycko | 1 : 0 | MKS Polonia Lidzbark Warmiński | Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39) | Korsze, Wojska Polskiego 39 | ||
2018-10-14 13:00 | MKS Korsze | 1 : 2 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39) | Korsze, Wojska Polskiego 39 | ||
2018-10-14 13:20 | LUKS Sport z Kulturą Wydminy | 6 : 0 | UKS SP LEGIA-BART Bartoszyce | Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39) | Korsze, Wojska Polskiego 39 |
-
Rozgrywki seniorskie
-
Rozgrywki młodzieżowe
-
Rozgrywki dziecięce
-
Rozgrywki kobiece
-
Futsal