II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 12
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | Forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ITS Jeziorak Iława | 10 | 28 | 9 | 1 | 0 | 63:10 | ||
2 | GKS Iskra Smykówko | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 30:15 | ||
3 | KS Ewingi Zalewo | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 28:25 | ||
4 | LZS Czarni Rudzienice | 10 | 15 | 5 | 0 | 5 | 41:20 | ||
5 | AP II Ostróda | 10 | 8 | 2 | 2 | 6 | 27:27 | ||
6 | OKS Sokół II Ostróda | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 3:95 |
II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 12
OGÓLNE | U SIEBIE | NA WYJEŹDZIE | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecze |
Punkty |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
|
ITS Jeziorak Iława | 10 | 28 | 9 | 1 | 0 | 63:10 | 5 | 0 | 0 | 39:4 | 4 | 1 | 0 | 24:6 | 0 | 0 | 0 | |
GKS Iskra Smykówko | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 30:15 | 2 | 2 | 1 | 16:9 | 4 | 0 | 1 | 14:6 | 0 | 0 | 0 | |
KS Ewingi Zalewo | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 28:25 | 3 | 0 | 2 | 14:8 | 2 | 1 | 2 | 14:17 | 0 | 0 | 0 | |
LZS Czarni Rudzienice | 10 | 15 | 5 | 0 | 5 | 41:20 | 3 | 0 | 2 | 28:8 | 2 | 0 | 3 | 13:12 | 0 | 0 | 0 | |
AP II Ostróda | 10 | 8 | 2 | 2 | 6 | 27:27 | 1 | 1 | 3 | 13:10 | 1 | 1 | 3 | 14:17 | 0 | 0 | 0 | |
OKS Sokół II Ostróda | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 3:95 | 0 | 0 | 5 | 2:41 | 0 | 0 | 5 | 1:54 | 0 | 0 | 0 |
POPRZEDNIA: KOLEJKA 10 (pt. 2018.10.26) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2018-10-26 16:00 | AP II Ostróda | 3 : 4 | LZS Czarni Rudzienice | Kompleks Sportowo-Rekreacyjny (Ostróda, 3 Maja 19) | Ostróda, 3 Maja 19 | ||
2018-10-26 16:10 | GKS Iskra Smykówko | 8 : 0 | OKS Sokół II Ostróda | Smykówko | |||
2018-10-26 16:30 | ITS Jeziorak Iława | 8 : 1 | KS Ewingi Zalewo | Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) | Iława, Henryka Sienkiewicza 1 |
-
Rozgrywki seniorskie
-
Rozgrywki młodzieżowe
-
Rozgrywki dziecięce
-
Rozgrywki kobiece
-
Futsal