Rozgrywki



II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 6

Tabela

M P Z R P B
1. OSPPN Czereś Sport Olsztyn 8 22 7 1 0 59:10
2. SMP Żuri Olsztyn 9 17 5 2 2 27:19
3. UKS Frendo Dywity 9 15 5 0 4 32:33
4. GKS Pisa Barczewo 9 11 3 2 4 19:27
5. UKS Naki II Olsztyn 9 6 2 0 7 41:43
6. BUKS Barczewo 8 4 1 1 6 14:60
Poprzednia kolejka (PO. 0000.00.00 - SO. 2018.10.20 - NI. 2018.10.21)
- OSPPN Czereś Sport Olsztyn - : - BUKS Barczewo Boisko Szkolne (Olsztyn, Żytnia 71)
2018-10-20 10:30 SMP Żuri Olsztyn 5 : 2 UKS Naki II Olsztyn Olsztyn, Żytnia 71
2018-10-21 13:30 GKS Pisa Barczewo 5 : 1 UKS Frendo Dywity Boisko Piłkarskie (Barczewo, Wojska Polskiego 36a)
Najbliższa kolejka (SO. 2018.10.27 - NI. 2018.10.28)
2018-10-27 11:00 BUKS Barczewo - : - SMP Żuri Olsztyn Boisko przy Gimnazjum (Barczewo, Północna 14)
2018-10-27 13:30 UKS Frendo Dywity - : - OSPPN Czereś Sport Olsztyn Stadion Komunalny (Dywity, Różana 2a)
2018-10-28 14:30 UKS Naki II Olsztyn - : - GKS Pisa Barczewo Boisko Gminne (Klewki 13D)

Terminarz

Kolejka 1 (SO. 2018.08.25 - WT. 2018.08.28)
2018-08-25 11:00 BUKS Barczewo 2 : 3 GKS Pisa Barczewo Boisko przy Gimnazjum (Barczewo, Północna 14)
2018-08-25 14:30 UKS Naki II Olsztyn 5 : 6 UKS Frendo Dywity Boisko Szkolne (Olsztyn, Żytnia 71)
2018-08-28 09:00 OSPPN Czereś Sport Olsztyn 2 : 2 SMP Żuri Olsztyn Boisko Szkolne (Olsztyn, Żytnia 71)
Kolejka 2 (SO. 2018.09.01 - WT. 2018.09.04)
2018-09-01 12:30 UKS Naki II Olsztyn 8 : 1 BUKS Barczewo Boisko Gminne (Klewki 13D)
2018-09-01 17:00 UKS Frendo Dywity 1 : 2 SMP Żuri Olsztyn Stadion Komunalny (Dywity, Różana 2a)
2018-09-04 17:30 GKS Pisa Barczewo 0 : 5 OSPPN Czereś Sport Olsztyn Boisko Piłkarskie (Barczewo, Wojska Polskiego 36a)
Kolejka 3 (SO. 2018.09.08 - Ś. 2018.09.19)
2018-09-08 10:30 SMP Żuri Olsztyn 6 : 1 GKS Pisa Barczewo Olsztyn, Żytnia 71
2018-09-08 11:00 BUKS Barczewo 2 : 5 UKS Frendo Dywity Boisko przy Gimnazjum (Barczewo, Północna 14)
2018-09-19 16:00 OSPPN Czereś Sport Olsztyn 6 : 1 UKS Naki II Olsztyn Ogrodowa 0, Łęgajny
Kolejka 4 (SO. 2018.09.15)
2018-09-15 11:00 BUKS Barczewo 0 : 22 OSPPN Czereś Sport Olsztyn Boisko przy Gimnazjum (Barczewo, Północna 14)
2018-09-15 12:40 UKS Naki II Olsztyn 3 : 5 SMP Żuri Olsztyn Boisko Gminne (Klewki 13D)
2018-09-15 16:00 UKS Frendo Dywity 5 : 2 GKS Pisa Barczewo Stadion Komunalny (Dywity, Różana 2a)
Kolejka 5 (SO. 2018.09.22 - NI. 2018.09.23)
2018-09-22 10:30 SMP Żuri Olsztyn 0 : 3 BUKS Barczewo Olsztyn, Żytnia 71
2018-09-23 11:00 GKS Pisa Barczewo 3 : 1 UKS Naki II Olsztyn Boisko Piłkarskie (Barczewo, Wojska Polskiego 36a)
2018-09-23 13:30 OSPPN Czereś Sport Olsztyn 8 : 0 UKS Frendo Dywity Różana 2a, Dywity
Kolejka 6 (SO. 2018.09.29 - NI. 2018.09.30)
2018-09-29 10:30 SMP Żuri Olsztyn 3 : 5 OSPPN Czereś Sport Olsztyn Olsztyn, Żytnia 71
2018-09-29 16:00 UKS Frendo Dywity 7 : 5 UKS Naki II Olsztyn Stadion Komunalny (Dywity, Różana 2a)
2018-09-30 11:00 GKS Pisa Barczewo 2 : 2 BUKS Barczewo Boisko Piłkarskie (Barczewo, Wojska Polskiego 36a)
Kolejka 7 (SO. 2018.10.06)
2018-10-06 10:30 SMP Żuri Olsztyn 2 : 0 UKS Frendo Dywity Olsztyn, Żytnia 71
2018-10-06 11:00 OSPPN Czereś Sport Olsztyn 3 : 1 GKS Pisa Barczewo Wojska Polskiego 36a, Barczewo
2018-10-06 11:00 BUKS Barczewo 2 : 13 UKS Naki II Olsztyn Boisko przy Gimnazjum (Barczewo, Północna 14)
Kolejka 8 (SO. 2018.10.13 - NI. 2018.10.14)
2018-10-13 13:15 UKS Frendo Dywity 7 : 2 BUKS Barczewo Stadion Komunalny (Dywity, Różana 2a)
2018-10-14 11:00 GKS Pisa Barczewo 2 : 2 SMP Żuri Olsztyn Boisko Piłkarskie (Barczewo, Wojska Polskiego 36a)
2018-10-14 11:40 UKS Naki II Olsztyn 3 : 8 OSPPN Czereś Sport Olsztyn Boisko Gminne (Klewki 13D)
Kolejka 9 (PO. 0000.00.00 - SO. 2018.10.20 - NI. 2018.10.21)
- OSPPN Czereś Sport Olsztyn - : - BUKS Barczewo Boisko Szkolne (Olsztyn, Żytnia 71)
2018-10-20 10:30 SMP Żuri Olsztyn 5 : 2 UKS Naki II Olsztyn Olsztyn, Żytnia 71
2018-10-21 13:30 GKS Pisa Barczewo 5 : 1 UKS Frendo Dywity Boisko Piłkarskie (Barczewo, Wojska Polskiego 36a)
Kolejka 10 (SO. 2018.10.27 - NI. 2018.10.28)
2018-10-27 11:00 BUKS Barczewo - : - SMP Żuri Olsztyn Boisko przy Gimnazjum (Barczewo, Północna 14)
2018-10-27 13:30 UKS Frendo Dywity - : - OSPPN Czereś Sport Olsztyn Stadion Komunalny (Dywity, Różana 2a)
2018-10-28 14:30 UKS Naki II Olsztyn - : - GKS Pisa Barczewo Boisko Gminne (Klewki 13D)
  • Futsal