Rozgrywki



II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 3

Tabela

M P Z R P B
1. GKS Ossa Biskupiec 7 21 7 0 0 76:7
2. AP Ostróda 6 12 4 0 2 48:11
3. KS Ewingi Zalewo 7 12 4 0 3 59:34
4. KS Unia Susz 7 6 2 0 5 41:20
5. LKS Tęcza Miłomłyn 7 0 0 0 7 2:127
Poprzednia kolejka (Ś. 2018.10.17 - SO. 2018.10.20)
2018-10-17 16:00 GKS Ossa Biskupiec 3 : 0 AP Ostróda Boisko Gminne (Biskupiec, Grudziądzka 0)
2018-10-20 11:00 KS Ewingi Zalewo 3 : 1 KS Unia Susz Stadion Miejski (Zalewo, Targowa 5)
Najbliższa kolejka (NI. 2018.10.28)
2018-10-28 11:00 LKS Tęcza Miłomłyn - : - GKS Ossa Biskupiec Stadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)
2018-10-28 14:30 AP Ostróda - : - KS Ewingi Zalewo Kompleks Sportowo-Rekreacyjny (Ostróda, 3 Maja 19)

Terminarz

Kolejka 1 (NI. 2018.08.26)
2018-08-26 11:00 LKS Tęcza Miłomłyn 0 : 18 AP Ostróda Stadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)
2018-08-26 11:00 KS Unia Susz 0 : 1 GKS Ossa Biskupiec Stadion Miejski (Susz, Leśna 20)
Kolejka 2 (NI. 2018.09.02)
2018-09-02 11:00 LKS Tęcza Miłomłyn 0 : 19 KS Unia Susz Stadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)
2018-09-02 13:00 GKS Ossa Biskupiec 9 : 2 KS Ewingi Zalewo Boisko Gminne (Biskupiec, Grudziądzka 0)
Kolejka 3 (NI. 2018.09.09 - PO. 2018.09.10)
2018-09-09 13:00 KS Ewingi Zalewo 37 : 0 LKS Tęcza Miłomłyn Stadion Miejski (Zalewo, Targowa 5)
2018-09-10 17:00 KS Unia Susz 1 : 5 AP Ostróda Stadion Miejski (Susz, Leśna 20)
Kolejka 4 (NI. 2018.09.16)
2018-09-16 13:30 KS Unia Susz 3 : 4 KS Ewingi Zalewo Stadion Miejski (Susz, Leśna 20)
2018-09-16 14:30 AP Ostróda 2 : 5 GKS Ossa Biskupiec Kompleks Sportowo-Rekreacyjny (Ostróda, 3 Maja 19)
Kolejka 5 (NI. 2018.09.23 - Ś. 2018.10.03)
2018-09-23 13:00 GKS Ossa Biskupiec 39 : 0 LKS Tęcza Miłomłyn Boisko Gminne (Biskupiec, Grudziądzka 0)
2018-10-03 16:30 KS Ewingi Zalewo 1 : 8 AP Ostróda Stadion Miejski (Zalewo, Targowa 5)
Kolejka 6 (NI. 2018.09.30)
2018-09-30 13:00 GKS Ossa Biskupiec 7 : 2 KS Unia Susz Boisko Gminne (Biskupiec, Grudziądzka 0)
2018-09-30 14:30 AP Ostróda 15 : 1 LKS Tęcza Miłomłyn Kompleks Sportowo-Rekreacyjny (Ostróda, 3 Maja 19)
Kolejka 7 (NI. 2018.10.07)
2018-10-07 11:00 KS Ewingi Zalewo 1 : 12 GKS Ossa Biskupiec Stadion Miejski (Zalewo, Targowa 5)
2018-10-07 13:30 KS Unia Susz 15 : 0 LKS Tęcza Miłomłyn Stadion Miejski (Susz, Leśna 20)
Kolejka 8 (NI. 2018.10.14)
2018-10-14 11:00 LKS Tęcza Miłomłyn 1 : 11 KS Ewingi Zalewo Stadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)
2018-10-14 14:30 AP Ostróda - : - KS Unia Susz Kompleks Sportowo-Rekreacyjny (Ostróda, 3 Maja 19)
Kolejka 9 (Ś. 2018.10.17 - SO. 2018.10.20)
2018-10-17 16:00 GKS Ossa Biskupiec 3 : 0 AP Ostróda Boisko Gminne (Biskupiec, Grudziądzka 0)
2018-10-20 11:00 KS Ewingi Zalewo 3 : 1 KS Unia Susz Stadion Miejski (Zalewo, Targowa 5)
Kolejka 10 (NI. 2018.10.28)
2018-10-28 11:00 LKS Tęcza Miłomłyn - : - GKS Ossa Biskupiec Stadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)
2018-10-28 14:30 AP Ostróda - : - KS Ewingi Zalewo Kompleks Sportowo-Rekreacyjny (Ostróda, 3 Maja 19)
  • Futsal