I liga wojewódzka A1 Junior Grupa 1
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | Forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Mazur Ełk | 9 | 27 | 9 | 0 | 0 | 88:2 | ||
2 | GKS Mamry Giżycko | 9 | 22 | 7 | 1 | 1 | 35:22 | ||
3 | KKS Granica Kętrzyn | 9 | 19 | 6 | 1 | 2 | 47:30 | ||
4 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | 9 | 18 | 6 | 0 | 3 | 31:20 | ||
5 | MKS Mrągowia Mrągowo | 9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 26:16 | ||
6 | MBKS Victoria Bartoszyce | 9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 28:40 | ||
7 | MLKS Znicz Biała Piska | 9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 23:28 | ||
8 | LUKS Wilczek Wilkowo | 9 | 6 | 2 | 0 | 7 | 22:48 | ||
9 | MKS Korsze | 9 | 5 | 1 | 2 | 6 | 13:63 | ||
10 | RKS Orlęta Rema Reszel | 9 | 1 | 0 | 1 | 8 | 13:57 |
I liga wojewódzka A1 Junior Grupa 1
OGÓLNE | U SIEBIE | NA WYJEŹDZIE | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecze |
Punkty |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
|
MKS Mazur Ełk | 9 | 27 | 9 | 0 | 0 | 88:2 | 4 | 0 | 0 | 39:2 | 5 | 0 | 0 | 49:0 | 0 | 0 | 0 | |
GKS Mamry Giżycko | 9 | 22 | 7 | 1 | 1 | 35:22 | 4 | 1 | 0 | 20:8 | 3 | 0 | 1 | 15:14 | 0 | 0 | 0 | |
KKS Granica Kętrzyn | 9 | 19 | 6 | 1 | 2 | 47:30 | 4 | 0 | 1 | 26:22 | 2 | 1 | 1 | 21:8 | 0 | 0 | 0 | |
CWKS Vęgoria Węgorzewo | 9 | 18 | 6 | 0 | 3 | 31:20 | 3 | 0 | 1 | 18:7 | 3 | 0 | 2 | 13:13 | 0 | 0 | 0 | |
MKS Mrągowia Mrągowo | 9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 26:16 | 3 | 0 | 1 | 20:7 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | 0 | 0 | 0 | |
MBKS Victoria Bartoszyce | 9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 28:40 | 3 | 0 | 2 | 18:9 | 0 | 1 | 3 | 10:31 | 1 | 0 | 0 | 2:1 |
MLKS Znicz Biała Piska | 9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 23:28 | 3 | 0 | 2 | 17:16 | 0 | 1 | 3 | 6:12 | 0 | 0 | 1 | 1:2 |
LUKS Wilczek Wilkowo | 9 | 6 | 2 | 0 | 7 | 22:48 | 2 | 0 | 3 | 14:30 | 0 | 0 | 4 | 8:18 | 0 | 0 | 0 | |
MKS Korsze | 9 | 5 | 1 | 2 | 6 | 13:63 | 0 | 2 | 2 | 2:29 | 1 | 0 | 4 | 11:34 | 0 | 0 | 0 | |
RKS Orlęta Rema Reszel | 9 | 1 | 0 | 1 | 8 | 13:57 | 0 | 1 | 3 | 6:16 | 0 | 0 | 5 | 7:41 | 0 | 0 | 0 |
POPRZEDNIA: KOLEJKA 9 (so. 2018.10.27 - nd. 2018.10.28) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2018-10-27 11:00 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | 0 : 4 | GKS Mamry Giżycko | Płyta Boczna Stadionu Gminnego (Węgorzewo, Turystyczna 13) | Węgorzewo, Turystyczna 13 | ||
2018-10-27 11:00 | MKS Mrągowia Mrągowo | 0 : 5 | MKS Mazur Ełk | boczne boisko Stadionu Miejskiego (Mrągowo, Mrongowiusza 1) | Mrągowo, Mrongowiusza 1 | ||
2018-10-28 11:00 | KKS Granica Kętrzyn | 4 : 3 | LUKS Wilczek Wilkowo | Boisko Miejskie (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a) | Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a | ||
2018-10-28 13:00 | MKS Korsze | 1 : 1 | MBKS Victoria Bartoszyce | Sportowa 23, Bartoszyce | |||
2018-10-28 13:30 | RKS Orlęta Rema Reszel | 1 : 1 | MLKS Znicz Biała Piska | Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12) | Reszel, Mikołaja Kopernika 12 |
-
Rozgrywki seniorskie
-
Rozgrywki młodzieżowe
-
Rozgrywki dziecięce
-
Rozgrywki kobiece
-
Futsal