Klasa okręgowa Grupa 1
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | Forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GKS Pisa Barczewo | 18 | 45 | 15 | 0 | 3 | 79:15 | WGKS Pisa Barczewo 4:0 RKS Orlęta Rema Reszel PGKS Pisa Barczewo 0:1 SKS Gwardia Szczytno WGKS Pisa Barczewo 4:0 GKS Cresovia Górowo Iławeckie WGKS Pisa Barczewo 4:1 GKS Stawiguda WGKS Pisa Barczewo 4:0 MBKS Victoria Bartoszyce | |
2 | RKS Orlęta Rema Reszel | 18 | 42 | 13 | 3 | 2 | 60:28 | PRKS Orlęta Rema Reszel 0:4 GKS Pisa Barczewo WRKS Orlęta Rema Reszel 3:1 KS Śniardwy Orzysz WRKS Orlęta Rema Reszel 4:1 LUKS Wilczek Wilkowo RRKS Orlęta Rema Reszel 3:3 KKS Warmia Olsztyn RRKS Orlęta Rema Reszel 2:2 UKS Naki Olsztyn | |
3 | MKS Korsze | 18 | 35 | 11 | 2 | 5 | 43:29 | PMKS Korsze 0:1 MBKS Victoria Bartoszyce WMKS Korsze 1:0 UKS Naki Olsztyn WMKS Korsze 2:1 CWKS Vęgoria Węgorzewo WMKS Korsze 4:3 LKS Błękitni Pasym WMKS Korsze 4:1 LKS Łyna Sępopol | |
4 | GKS Stawiguda | 18 | 30 | 9 | 3 | 6 | 46:38 | WGKS Stawiguda 3:1 CWKS Vęgoria Węgorzewo WGKS Stawiguda 8:2 LKS Łyna Sępopol WGKS Stawiguda 5:3 MKS Jeziorany PGKS Stawiguda 1:4 GKS Pisa Barczewo RGKS Stawiguda 1:1 KS Śniardwy Orzysz | |
5 | GKS Cresovia Górowo Iławeckie | 18 | 30 | 8 | 6 | 4 | 31:24 | WGKS Cresovia Górowo Iławeckie 4:2 LKS Łyna Sępopol WGKS Cresovia Górowo Iławeckie 3:1 MKS Jeziorany PGKS Cresovia Górowo Iławeckie 0:4 GKS Pisa Barczewo RGKS Cresovia Górowo Iławeckie 1:1 KS Śniardwy Orzysz WGKS Cresovia Górowo Iławeckie 3:1 LUKS Wilczek Wilkowo | |
6 | KS Śniardwy Orzysz | 18 | 30 | 9 | 3 | 6 | 32:29 | PKS Śniardwy Orzysz 0:4 MLKS Czarni Olecko PKS Śniardwy Orzysz 1:3 RKS Orlęta Rema Reszel WKS Śniardwy Orzysz 1:0 SKS Gwardia Szczytno RKS Śniardwy Orzysz 1:1 GKS Cresovia Górowo Iławeckie RKS Śniardwy Orzysz 1:1 GKS Stawiguda | |
7 | UKS Naki Olsztyn | 18 | 26 | 8 | 2 | 8 | 46:41 | WUKS Naki Olsztyn 5:3 KKS Warmia Olsztyn PUKS Naki Olsztyn 0:1 MKS Korsze PUKS Naki Olsztyn 0:3 LKS Błękitni Pasym WUKS Naki Olsztyn 3:0 MLKS Czarni Olecko RUKS Naki Olsztyn 2:2 RKS Orlęta Rema Reszel | |
8 | LKS Błękitni Pasym | 18 | 25 | 8 | 1 | 9 | 41:41 | WLKS Błękitni Pasym 3:2 LUKS Wilczek Wilkowo PLKS Błękitni Pasym 1:4 KKS Warmia Olsztyn WLKS Błękitni Pasym 3:0 UKS Naki Olsztyn PLKS Błękitni Pasym 3:4 MKS Korsze WLKS Błękitni Pasym 3:2 MLKS Czarni Olecko | |
9 | MLKS Czarni Olecko | 18 | 24 | 7 | 3 | 8 | 39:38 | WMLKS Czarni Olecko 4:0 KS Śniardwy Orzysz WMLKS Czarni Olecko 5:1 LUKS Wilczek Wilkowo PMLKS Czarni Olecko 3:5 KKS Warmia Olsztyn PMLKS Czarni Olecko 0:3 UKS Naki Olsztyn PMLKS Czarni Olecko 2:3 LKS Błękitni Pasym | |
10 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | 18 | 24 | 7 | 3 | 8 | 41:47 | PCWKS Vęgoria Węgorzewo 1:3 GKS Stawiguda RCWKS Vęgoria Węgorzewo 3:3 MBKS Victoria Bartoszyce PCWKS Vęgoria Węgorzewo 1:2 MKS Korsze WCWKS Vęgoria Węgorzewo 6:2 LKS Łyna Sępopol WCWKS Vęgoria Węgorzewo 2:0 MKS Jeziorany | |
11 | SKS Gwardia Szczytno | 18 | 23 | 7 | 2 | 9 | 35:37 | WSKS Gwardia Szczytno 6:2 MKS Jeziorany WSKS Gwardia Szczytno 1:0 GKS Pisa Barczewo PSKS Gwardia Szczytno 0:1 KS Śniardwy Orzysz PSKS Gwardia Szczytno 2:4 LUKS Wilczek Wilkowo WSKS Gwardia Szczytno 6:1 KKS Warmia Olsztyn | |
12 | MBKS Victoria Bartoszyce | 18 | 23 | 6 | 5 | 7 | 22:25 | WMBKS Victoria Bartoszyce 1:0 MKS Korsze RMBKS Victoria Bartoszyce 3:3 CWKS Vęgoria Węgorzewo WMBKS Victoria Bartoszyce 3:1 LKS Łyna Sępopol WMBKS Victoria Bartoszyce 3:0 MKS Jeziorany PMBKS Victoria Bartoszyce 0:4 GKS Pisa Barczewo | |
13 | LUKS Wilczek Wilkowo | 18 | 20 | 6 | 2 | 10 | 31:47 | PLUKS Wilczek Wilkowo 2:3 LKS Błękitni Pasym PLUKS Wilczek Wilkowo 1:5 MLKS Czarni Olecko PLUKS Wilczek Wilkowo 1:4 RKS Orlęta Rema Reszel WLUKS Wilczek Wilkowo 4:2 SKS Gwardia Szczytno PLUKS Wilczek Wilkowo 1:3 GKS Cresovia Górowo Iławeckie | |
14 | KKS Warmia Olsztyn | 18 | 15 | 4 | 3 | 11 | 30:47 | PKKS Warmia Olsztyn 3:5 UKS Naki Olsztyn WKKS Warmia Olsztyn 4:1 LKS Błękitni Pasym WKKS Warmia Olsztyn 5:3 MLKS Czarni Olecko RKKS Warmia Olsztyn 3:3 RKS Orlęta Rema Reszel PKKS Warmia Olsztyn 1:6 SKS Gwardia Szczytno | |
15 | MKS Jeziorany | 18 | 15 | 5 | 0 | 13 | 36:70 | PMKS Jeziorany 2:6 SKS Gwardia Szczytno PMKS Jeziorany 1:3 GKS Cresovia Górowo Iławeckie PMKS Jeziorany 3:5 GKS Stawiguda PMKS Jeziorany 0:3 MBKS Victoria Bartoszyce PMKS Jeziorany 0:2 CWKS Vęgoria Węgorzewo | |
16 | LKS Łyna Sępopol | 18 | 6 | 2 | 0 | 16 | 21:77 | PLKS Łyna Sępopol 2:4 GKS Cresovia Górowo Iławeckie PLKS Łyna Sępopol 2:8 GKS Stawiguda PLKS Łyna Sępopol 1:3 MBKS Victoria Bartoszyce PLKS Łyna Sępopol 2:6 CWKS Vęgoria Węgorzewo PLKS Łyna Sępopol 1:4 MKS Korsze |
Klasa okręgowa Grupa 1
OGÓLNE | U SIEBIE | NA WYJEŹDZIE | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecze |
Punkty |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
|
GKS Pisa Barczewo | 18 | 45 | 15 | 0 | 3 | 79:15 | 8 | 0 | 1 | 46:9 | 7 | 0 | 2 | 33:6 | 0 | 0 | 0 | |
RKS Orlęta Rema Reszel | 18 | 42 | 13 | 3 | 2 | 60:28 | 6 | 2 | 1 | 24:12 | 7 | 1 | 1 | 36:16 | 0 | 0 | 0 | |
MKS Korsze | 18 | 35 | 11 | 2 | 5 | 43:29 | 6 | 0 | 3 | 24:15 | 5 | 2 | 2 | 19:14 | 0 | 0 | 0 | |
GKS Stawiguda | 18 | 30 | 9 | 3 | 6 | 46:38 | 5 | 3 | 1 | 25:12 | 4 | 0 | 5 | 21:26 | 0 | 2 | 0 | 1:1 |
GKS Cresovia Górowo Iławeckie | 18 | 30 | 8 | 6 | 4 | 31:24 | 5 | 3 | 1 | 21:12 | 3 | 3 | 3 | 10:12 | 0 | 2 | 0 | 1:1 |
KS Śniardwy Orzysz | 18 | 30 | 9 | 3 | 6 | 32:29 | 6 | 1 | 3 | 14:14 | 3 | 2 | 3 | 18:15 | 0 | 2 | 0 | 2:2 |
UKS Naki Olsztyn | 18 | 26 | 8 | 2 | 8 | 46:41 | 3 | 1 | 3 | 17:13 | 5 | 1 | 5 | 29:28 | 0 | 0 | 0 | |
LKS Błękitni Pasym | 18 | 25 | 8 | 1 | 9 | 41:41 | 3 | 0 | 6 | 17:23 | 5 | 1 | 3 | 24:18 | 0 | 0 | 0 | |
MLKS Czarni Olecko | 18 | 24 | 7 | 3 | 8 | 39:38 | 4 | 1 | 4 | 22:19 | 3 | 2 | 4 | 17:19 | 0 | 1 | 0 | 1:1 |
CWKS Vęgoria Węgorzewo | 18 | 24 | 7 | 3 | 8 | 41:47 | 5 | 0 | 4 | 23:23 | 2 | 3 | 4 | 18:24 | 0 | 1 | 0 | 1:1 |
SKS Gwardia Szczytno | 18 | 23 | 7 | 2 | 9 | 35:37 | 5 | 0 | 4 | 18:16 | 2 | 2 | 5 | 17:21 | 0 | 1 | 0 | 1:1 |
MBKS Victoria Bartoszyce | 18 | 23 | 6 | 5 | 7 | 22:25 | 4 | 4 | 2 | 16:13 | 2 | 1 | 5 | 6:12 | 0 | 1 | 0 | 1:1 |
LUKS Wilczek Wilkowo | 18 | 20 | 6 | 2 | 10 | 31:47 | 4 | 1 | 4 | 16:18 | 2 | 1 | 6 | 15:29 | 0 | 0 | 0 | |
KKS Warmia Olsztyn | 18 | 15 | 4 | 3 | 11 | 30:47 | 2 | 3 | 4 | 13:20 | 2 | 0 | 7 | 17:27 | 0 | 0 | 1 | 2:4 |
MKS Jeziorany | 18 | 15 | 5 | 0 | 13 | 36:70 | 4 | 0 | 5 | 27:32 | 1 | 0 | 8 | 9:38 | 1 | 0 | 0 | 4:2 |
LKS Łyna Sępopol | 18 | 6 | 2 | 0 | 16 | 21:77 | 1 | 0 | 8 | 14:45 | 1 | 0 | 8 | 7:32 | 0 | 0 | 0 |
POPRZEDNIA: KOLEJKA 18 (so. 2024.03.23) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-03-23 12:00 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | 1 : 3 | GKS Stawiguda | Stadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1) | Mrągowo, Mrongowiusza 1 | ||
2024-03-23 13:00 | MKS Jeziorany | 2 : 6 | SKS Gwardia Szczytno | Stadion Miejski (Jeziorany, Wipsowska 20) | Jeziorany, Wipsowska 20 | ||
2024-03-23 14:00 | MKS Korsze | 0 : 1 | MBKS Victoria Bartoszyce | Stadion MOSiR (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12A) | Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12A | ||
2024-03-23 15:00 | LKS Łyna Sępopol | 2 : 4 | GKS Cresovia Górowo Iławeckie | Stadion Miejski (Sępopol, Wojska Polskiego 8a) | Sępopol, Wojska Polskiego 8a | ||
2024-03-23 15:00 | GKS Pisa Barczewo | 4 : 0 | RKS Orlęta Rema Reszel | Boisko Piłkarskie (Barczewo, Wojska Polskiego 36a) | Barczewo, Wojska Polskiego 36a | ||
2024-03-23 15:00 | KS Śniardwy Orzysz | 0 : 4 | MLKS Czarni Olecko | Stadion Miejski (Orzysz, 1 Maja 0) | Orzysz, 1 Maja 0 | ||
2024-03-23 15:00 | LUKS Wilczek Wilkowo | 2 : 3 | LKS Błękitni Pasym | Stadion Gminny (Łazdoje 0) | Łazdoje 0 | ||
2024-03-23 15:00 | UKS Naki Olsztyn | 5 : 3 | KKS Warmia Olsztyn | Boisko Szkolne (Olsztyn, Żytnia 71) | Olsztyn, Żytnia 71 |
NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 19 (so. 2024.03.30) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-03-30 13:00 | KKS Warmia Olsztyn | - : - | MKS Korsze | Stadion Miejski (Olsztyn, Aleja Sybiraków 36) | Olsztyn, Aleja Sybiraków 36 | ||
2024-03-30 15:00 | UKS Naki Olsztyn | - : - | LUKS Wilczek Wilkowo | Boisko Szkolne (Olsztyn, Żytnia 71) | Olsztyn, Żytnia 71 | ||
2024-03-30 15:00 | LKS Błękitni Pasym | - : - | KS Śniardwy Orzysz | Stadion Miejski (Pasym, Jana Pawła II 4) | Pasym, Jana Pawła II 4 | ||
2024-03-30 15:00 | MLKS Czarni Olecko | - : - | GKS Pisa Barczewo | Boisko MOSiR (Olecko, Park 1) | Olecko, Park 1 | ||
2024-03-30 15:00 | RKS Orlęta Rema Reszel | - : - | MKS Jeziorany | Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12) | Reszel, Mikołaja Kopernika 12 | ||
2024-03-30 15:00 | SKS Gwardia Szczytno | - : - | LKS Łyna Sępopol | Stadion Miejski (Szczytno, Śląska 10) | Szczytno, Śląska 10 | ||
2024-03-30 15:00 | GKS Cresovia Górowo Iławeckie | - : - | CWKS Vęgoria Węgorzewo | Stadion Miejski (Górowo Iławeckie, gen. Sikorskiego 11) | Górowo Iławeckie, gen. Sikorskiego 11 | ||
2024-03-30 15:00 | GKS Stawiguda | - : - | MBKS Victoria Bartoszyce | Stadion Gminny (Stawiguda, Olsztyńska 10) | Stawiguda, Olsztyńska 10 |
-
Rozgrywki seniorskie
-
Rozgrywki młodzieżowe
-
Rozgrywki dziecięce
-
Rozgrywki kobiece
-
Futsal