Klasa okręgowa Grupa 1
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | Forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GKS Pisa Barczewo | 21 | 52 | 17 | 1 | 3 | 83:15 | WGKS Pisa Barczewo 3:0 UKS Naki Olsztyn WGKS Pisa Barczewo 1:0 LKS Błękitni Pasym RGKS Pisa Barczewo 0:0 MLKS Czarni Olecko WGKS Pisa Barczewo 4:0 RKS Orlęta Rema Reszel PGKS Pisa Barczewo 0:1 SKS Gwardia Szczytno | |
2 | RKS Orlęta Rema Reszel | 21 | 51 | 16 | 3 | 2 | 75:31 | WRKS Orlęta Rema Reszel 3:2 CWKS Vęgoria Węgorzewo WRKS Orlęta Rema Reszel 11:1 LKS Łyna Sępopol WRKS Orlęta Rema Reszel 1:0 MKS Jeziorany PRKS Orlęta Rema Reszel 0:4 GKS Pisa Barczewo WRKS Orlęta Rema Reszel 3:1 KS Śniardwy Orzysz | |
3 | MKS Korsze | 21 | 39 | 12 | 3 | 6 | 46:34 | WMKS Korsze 2:1 LUKS Wilczek Wilkowo RMKS Korsze 0:0 GKS Stawiguda PMKS Korsze 1:4 KKS Warmia Olsztyn PMKS Korsze 0:1 MBKS Victoria Bartoszyce WMKS Korsze 1:0 UKS Naki Olsztyn | |
4 | GKS Cresovia Górowo Iławeckie | 21 | 37 | 10 | 7 | 4 | 37:26 | RGKS Cresovia Górowo Iławeckie 2:2 GKS Stawiguda WGKS Cresovia Górowo Iławeckie 2:0 MBKS Victoria Bartoszyce WGKS Cresovia Górowo Iławeckie 2:0 CWKS Vęgoria Węgorzewo WGKS Cresovia Górowo Iławeckie 4:2 LKS Łyna Sępopol WGKS Cresovia Górowo Iławeckie 3:1 MKS Jeziorany | |
5 | GKS Stawiguda | 21 | 35 | 10 | 5 | 6 | 51:41 | RGKS Stawiguda 2:2 GKS Cresovia Górowo Iławeckie RGKS Stawiguda 0:0 MKS Korsze WGKS Stawiguda 3:1 MBKS Victoria Bartoszyce WGKS Stawiguda 3:1 CWKS Vęgoria Węgorzewo WGKS Stawiguda 8:2 LKS Łyna Sępopol | |
6 | UKS Naki Olsztyn | 21 | 32 | 10 | 2 | 9 | 54:44 | PUKS Naki Olsztyn 0:3 GKS Pisa Barczewo WUKS Naki Olsztyn 5:0 KS Śniardwy Orzysz WUKS Naki Olsztyn 3:0 LUKS Wilczek Wilkowo WUKS Naki Olsztyn 5:3 KKS Warmia Olsztyn PUKS Naki Olsztyn 0:1 MKS Korsze | |
7 | KS Śniardwy Orzysz | 21 | 30 | 9 | 3 | 9 | 34:41 | PKS Śniardwy Orzysz 2:3 KKS Warmia Olsztyn PKS Śniardwy Orzysz 0:5 UKS Naki Olsztyn PKS Śniardwy Orzysz 0:4 LKS Błękitni Pasym PKS Śniardwy Orzysz 0:4 MLKS Czarni Olecko PKS Śniardwy Orzysz 1:3 RKS Orlęta Rema Reszel | |
8 | LKS Błękitni Pasym | 21 | 29 | 9 | 2 | 10 | 46:43 | RLKS Błękitni Pasym 1:1 MKS Jeziorany PLKS Błękitni Pasym 0:1 GKS Pisa Barczewo WLKS Błękitni Pasym 4:0 KS Śniardwy Orzysz WLKS Błękitni Pasym 3:2 LUKS Wilczek Wilkowo PLKS Błękitni Pasym 1:4 KKS Warmia Olsztyn | |
9 | MLKS Czarni Olecko | 21 | 28 | 8 | 4 | 9 | 46:47 | WMLKS Czarni Olecko 6:4 LKS Łyna Sępopol PMLKS Czarni Olecko 1:5 MKS Jeziorany RMLKS Czarni Olecko 0:0 GKS Pisa Barczewo WMLKS Czarni Olecko 4:0 KS Śniardwy Orzysz WMLKS Czarni Olecko 5:1 LUKS Wilczek Wilkowo | |
10 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | 21 | 27 | 8 | 3 | 10 | 45:53 | PCWKS Vęgoria Węgorzewo 2:3 RKS Orlęta Rema Reszel WCWKS Vęgoria Węgorzewo 2:1 SKS Gwardia Szczytno PCWKS Vęgoria Węgorzewo 0:2 GKS Cresovia Górowo Iławeckie PCWKS Vęgoria Węgorzewo 1:3 GKS Stawiguda RCWKS Vęgoria Węgorzewo 3:3 MBKS Victoria Bartoszyce | |
11 | MBKS Victoria Bartoszyce | 21 | 26 | 7 | 5 | 9 | 28:34 | WMBKS Victoria Bartoszyce 5:4 SKS Gwardia Szczytno PMBKS Victoria Bartoszyce 0:2 GKS Cresovia Górowo Iławeckie PMBKS Victoria Bartoszyce 1:3 GKS Stawiguda WMBKS Victoria Bartoszyce 1:0 MKS Korsze RMBKS Victoria Bartoszyce 3:3 CWKS Vęgoria Węgorzewo | |
12 | SKS Gwardia Szczytno | 21 | 26 | 8 | 2 | 11 | 43:44 | PSKS Gwardia Szczytno 4:5 MBKS Victoria Bartoszyce PSKS Gwardia Szczytno 1:2 CWKS Vęgoria Węgorzewo WSKS Gwardia Szczytno 3:0 LKS Łyna Sępopol WSKS Gwardia Szczytno 6:2 MKS Jeziorany WSKS Gwardia Szczytno 1:0 GKS Pisa Barczewo | |
13 | KKS Warmia Olsztyn | 21 | 24 | 7 | 3 | 11 | 40:50 | WKKS Warmia Olsztyn 3:2 KS Śniardwy Orzysz WKKS Warmia Olsztyn 3:0 LUKS Wilczek Wilkowo WKKS Warmia Olsztyn 4:1 MKS Korsze PKKS Warmia Olsztyn 3:5 UKS Naki Olsztyn WKKS Warmia Olsztyn 4:1 LKS Błękitni Pasym | |
14 | LUKS Wilczek Wilkowo | 21 | 20 | 6 | 2 | 13 | 32:55 | PLUKS Wilczek Wilkowo 1:2 MKS Korsze PLUKS Wilczek Wilkowo 0:3 KKS Warmia Olsztyn PLUKS Wilczek Wilkowo 0:3 UKS Naki Olsztyn PLUKS Wilczek Wilkowo 2:3 LKS Błękitni Pasym PLUKS Wilczek Wilkowo 1:5 MLKS Czarni Olecko | |
15 | MKS Jeziorany | 21 | 19 | 6 | 1 | 14 | 42:73 | RMKS Jeziorany 1:1 LKS Błękitni Pasym WMKS Jeziorany 5:1 MLKS Czarni Olecko PMKS Jeziorany 0:1 RKS Orlęta Rema Reszel PMKS Jeziorany 2:6 SKS Gwardia Szczytno PMKS Jeziorany 1:3 GKS Cresovia Górowo Iławeckie | |
16 | LKS Łyna Sępopol | 21 | 6 | 2 | 0 | 19 | 26:97 | PLKS Łyna Sępopol 4:6 MLKS Czarni Olecko PLKS Łyna Sępopol 1:11 RKS Orlęta Rema Reszel PLKS Łyna Sępopol 0:3 SKS Gwardia Szczytno PLKS Łyna Sępopol 2:4 GKS Cresovia Górowo Iławeckie PLKS Łyna Sępopol 2:8 GKS Stawiguda |
Klasa okręgowa Grupa 1
OGÓLNE | U SIEBIE | NA WYJEŹDZIE | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecze |
Punkty |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
|
GKS Pisa Barczewo | 21 | 52 | 17 | 1 | 3 | 83:15 | 9 | 0 | 1 | 47:9 | 8 | 1 | 2 | 36:6 | 0 | 0 | 0 | |
RKS Orlęta Rema Reszel | 21 | 51 | 16 | 3 | 2 | 75:31 | 8 | 2 | 1 | 28:14 | 8 | 1 | 1 | 47:17 | 0 | 0 | 0 | |
MKS Korsze | 21 | 39 | 12 | 3 | 6 | 46:34 | 6 | 1 | 3 | 24:15 | 6 | 2 | 3 | 22:19 | 0 | 0 | 0 | |
GKS Cresovia Górowo Iławeckie | 21 | 37 | 10 | 7 | 4 | 37:26 | 6 | 4 | 1 | 25:14 | 4 | 3 | 3 | 12:12 | 0 | 0 | 0 | |
GKS Stawiguda | 21 | 35 | 10 | 5 | 6 | 51:41 | 6 | 3 | 1 | 28:13 | 4 | 2 | 5 | 23:28 | 0 | 0 | 0 | |
UKS Naki Olsztyn | 21 | 32 | 10 | 2 | 9 | 54:44 | 5 | 1 | 4 | 25:16 | 5 | 1 | 5 | 29:28 | 0 | 0 | 0 | |
KS Śniardwy Orzysz | 21 | 30 | 9 | 3 | 9 | 34:41 | 6 | 1 | 3 | 14:14 | 3 | 2 | 6 | 20:27 | 0 | 0 | 0 | |
LKS Błękitni Pasym | 21 | 29 | 9 | 2 | 10 | 46:43 | 4 | 1 | 6 | 22:24 | 5 | 1 | 4 | 24:19 | 0 | 0 | 0 | |
MLKS Czarni Olecko | 21 | 28 | 8 | 4 | 9 | 46:47 | 5 | 2 | 4 | 28:23 | 3 | 2 | 5 | 18:24 | 0 | 0 | 0 | |
CWKS Vęgoria Węgorzewo | 21 | 27 | 8 | 3 | 10 | 45:53 | 6 | 0 | 4 | 25:24 | 2 | 3 | 6 | 20:29 | 0 | 0 | 0 | |
MBKS Victoria Bartoszyce | 21 | 26 | 7 | 5 | 9 | 28:34 | 4 | 4 | 3 | 16:15 | 3 | 1 | 6 | 12:19 | 1 | 1 | 0 | 6:5 |
SKS Gwardia Szczytno | 21 | 26 | 8 | 2 | 11 | 43:44 | 6 | 0 | 5 | 25:21 | 2 | 2 | 6 | 18:23 | 0 | 1 | 1 | 5:6 |
KKS Warmia Olsztyn | 21 | 24 | 7 | 3 | 11 | 40:50 | 4 | 3 | 4 | 20:23 | 3 | 0 | 7 | 20:27 | 0 | 0 | 0 | |
LUKS Wilczek Wilkowo | 21 | 20 | 6 | 2 | 13 | 32:55 | 4 | 1 | 6 | 17:23 | 2 | 1 | 7 | 15:32 | 0 | 0 | 0 | |
MKS Jeziorany | 21 | 19 | 6 | 1 | 14 | 42:73 | 5 | 0 | 5 | 32:33 | 1 | 1 | 9 | 10:40 | 0 | 0 | 0 | |
LKS Łyna Sępopol | 21 | 6 | 2 | 0 | 19 | 26:97 | 1 | 0 | 9 | 15:56 | 1 | 0 | 10 | 11:41 | 0 | 0 | 0 |
POPRZEDNIA: KOLEJKA 21 (so. 2024.04.13 - nd. 2024.04.14) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-04-13 13:00 | KKS Warmia Olsztyn | 3 : 2 | KS Śniardwy Orzysz | Stadion Miejski (Olsztyn, Aleja Sybiraków 36) | Olsztyn, Aleja Sybiraków 36 | ||
2024-04-13 15:30 | SKS Gwardia Szczytno | 4 : 5 | MBKS Victoria Bartoszyce | Stadion Miejski (Szczytno, Śląska 10) | Szczytno, Śląska 10 | ||
2024-04-13 16:00 | UKS Naki Olsztyn | 0 : 3 | GKS Pisa Barczewo | Boisko Szkolne (Olsztyn, Żytnia 71) | Olsztyn, Żytnia 71 | ||
2024-04-13 16:00 | MLKS Czarni Olecko | 6 : 4 | LKS Łyna Sępopol | Boisko MOSiR (Olecko, Park 1) | Olecko, Park 1 | ||
2024-04-13 16:00 | RKS Orlęta Rema Reszel | 3 : 2 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | Stadion Miejski (Reszel, Mikołaja Kopernika 12) | Reszel, Mikołaja Kopernika 12 | ||
2024-04-13 16:30 | LUKS Wilczek Wilkowo | 1 : 2 | MKS Korsze | Stadion Gminny (Łazdoje 0) | Łazdoje 0 | ||
2024-04-13 16:30 | LKS Błękitni Pasym | 1 : 1 | MKS Jeziorany | Stadion Miejski (Pasym, Jana Pawła II 4) | Pasym, Jana Pawła II 4 | ||
2024-04-14 13:00 | GKS Cresovia Górowo Iławeckie | 2 : 2 | GKS Stawiguda | Stadion Miejski (Górowo Iławeckie, gen. Sikorskiego 11) | Górowo Iławeckie, gen. Sikorskiego 11 |
NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 22 (pt. 2024.04.19 - so. 2024.04.20) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-04-19 17:30 | GKS Pisa Barczewo | - : - | KKS Warmia Olsztyn | Boisko Piłkarskie (Barczewo, Wojska Polskiego 36a) | Barczewo, Wojska Polskiego 36a | ||
2024-04-20 12:00 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | - : - | MLKS Czarni Olecko | Stadion Gminny w Kruklankach (Kruklanki, 22 Lipca 34) | Kruklanki, 22 Lipca 34 | ||
2024-04-20 15:00 | MKS Korsze | - : - | GKS Cresovia Górowo Iławeckie | Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39) | Korsze, Wojska Polskiego 39 | ||
2024-04-20 16:00 | GKS Stawiguda | - : - | SKS Gwardia Szczytno | Stadion Gminny (Stawiguda, Olsztyńska 10) | Stawiguda, Olsztyńska 10 | ||
2024-04-20 16:00 | MBKS Victoria Bartoszyce | - : - | RKS Orlęta Rema Reszel | Stadion Miejski (Bartoszyce, Sportowa 23) | Bartoszyce, Sportowa 23 | ||
2024-04-20 16:00 | LKS Łyna Sępopol | - : - | LKS Błękitni Pasym | Stadion Miejski (Sępopol, Wojska Polskiego 8a) | Sępopol, Wojska Polskiego 8a | ||
2024-04-20 16:00 | UKS Naki Olsztyn | - : - | MKS Jeziorany | Boisko Szkolne (Olsztyn, Żytnia 71) | Olsztyn, Żytnia 71 | ||
2024-04-20 16:00 | KS Śniardwy Orzysz | - : - | LUKS Wilczek Wilkowo | Stadion Miejski (Orzysz, 1 Maja 0) | Orzysz, 1 Maja 0 |
-
Rozgrywki seniorskie
-
Rozgrywki młodzieżowe
-
Rozgrywki dziecięce
-
Rozgrywki kobiece
-
Futsal