1. Wiesław Sopyła – Przewodniczący
2. Jakub Dujko-Domański – Wiceprzewodniczący
3. Krzysztof Zielazny – Sekretarz
4. Andrzej Duda

1. Zdzisław Czerwinka – Przewodniczący
2. Ireneusz Michałowski – Wiceprzewodniczący
3. Paweł Kamiński– Sekretarz
4. Paweł Aptowicz

1. Bogdan Pietkiewicz – Przewodniczący
2. Mariusz Perlejewski – Wiceprzewodniczący
3. Zbigniew Magnuszewski – Sekretarz
4. Łukasz Wachowski

1. Jerzy Napiórkowski – Przewodniczący
2. Zbigniew Czajkowski – Wiceprzewodniczący
3. Zdzisław Czerwinka – Sekretarz
4. Piotr Kurt
5. Marcin Żyłka

1. Grzegorz Zakrzewski – Kierownik OS Elbląg
2. Marek Kwiatkowski – Kierownik OS Olsztyn
3. Waldemar Szymelfejnik – Kierownik OS Giżycko
4. Wojciech Krztoń – sędzia szczebla centralnego
5. Marcin Szczerbowicz – sędzia szczebla centralnego
6. Karol Rudziński – sędzia szczebla centralnego
7. Piotr Kurt – sędzia szczebla centralnego
8. Krystian Mucha – sędzia szczebla centralnego

1. Marcin Przybyliński – Przewodniczący (Trener koordynator)
2. Jerzy Budziłek – Wiceprzewodniczący (OSSM Olsztyn)
3. Lech Strembski – Sekretarz (OSSM Elbląg)
4. Kamil Kozłowski (AMO Olsztyn)
5. Paweł Konopka (AMO Ełk)
6. Adam Łopatko (Mobilne AMO)

1. Jerzy Budziłek (OSSM Olsztyn)
2. Lech Strembski (OSSM Elbląg)
3. Wojciech Linow (Trener senior)
4. Andrzej Arcyz (Trener senior)
5. Andrzej Korkuć (Trener senior)
6. Zbigniew Kieżuń (Trener senior)
7. Adam Łopatko (UEFA PRO, I Liga)
8. Piotr Zajączkowski (UEFA PRO, III Liga)
9. Adam Boros (II Liga)
10. Wojciech Tarnowski (III Liga)
11. Czesław Żukowski (III Liga)

1. Paweł Karpowicz (IV liga)
2. Mariusz Niedziółka (IV Liga)
3. Mariusz Korczakowski (Klasa okręgowa)
4. Krzysztof Lipiński (Klasa okręgowa)
5. Mirosław Romanowski (IV liga)
6. Andrzej Kłosowski (Klasa okręgowa)
7. Dariusz Tyburski (A Klasa)
8. Kamil Kozłowski (AMO Olsztyn)
9. Paweł Konopka (AMO Ełk)
10. Krzysztof Bartycha (młodzież)
11. Zbigniew Dąbkowski (młodzież)
12. Tomasz Demczak (młodzież)
13. Jan Hamera (młodzież / A klasa)
14. Sebastian Klimek (młodzież)
15. Mirosław Lubas (młodzież)
16. Andrzej Nakielski (młodzież)
17. Tomasz Poniewski (młodzież)
18. Karol Przybyła (młodzież)
19. Mirosław Radomski (młodzież)
20. Marcin Ryszkiewicz (młodzież)
21. Marcin Wincel (Klasa okręgowa)
22. Marek Witkowski (młodzież)
23. Piotr Żurawel (młodzież)

1. Marcin Przybyliński – Przewodniczący
2. Jerzy Budziłek – Wiceprzewodniczący
3. Wojciech Linow – Sekretarz
4. Paweł Karpowicz

1. Zbigniew Miklas – Przewodniczący
2. Kazimierz Borkowski – Wiceprzewodniczący
3. Krzysztof Zielazny – Sekretarz
4. Grzegorz Błocki
5. Kamil Czyżak
6. Marek Grochowski
7. Roman Kowalski
8. Ryszard Muszyński

  • Wantoch-Rekowski Marek – Przewodniczący
  • Tomasz Czepirski – Wiceprzewodniczący
  • Mieczysław Wasilewski – Sekretarz

 

1. Edward Szmul – Przewodniczący
2. Wiesław Żmuda
3. Zbigniew Miklas
4. Bogdan Pietkiewicz
5. Mariusz Perlejewski
6. Leszek Kopiczyński

1. Jan Wiśniewski – Przewodniczący
2. Alojzy Jarguz – Wiceprzewodniczący
3. Józef Obrębski – Sekretarz
4. Grzegorz Korzeniewski
5. Włodzimierz Krankowski

Zostanie powołana w późniejszym terminie po konsultacjach ze środowiskiem futsalu

1. Tadeusz Lisowski – Przewodniczący
2. Wiesław Żmuda – Wiceprzewodniczący
3. Ludwik Banach – Sekretarz
4. Edmund Oleszkiewicz
5. Andrzej Prusinowski
6. Andrzej Puwalski

1. Bogdan Caruk – Przewodniczący
2. Tomasz Sielicki – Wiceprzewodniczący
3. Artur Wyszyński – Sekretarz
4. Maciej Romanowski

1. Jan Wiśniewski – Przewodniczący
2. Tadeusz Dąbrowski – Wiceprzewodniczący
3. Szymon Czyżewski – Sekretarz