Charytatywny Turniej dla Julki Rówczyńskiej

W najbliższą sobotę (11 stycznia) odbędzie się Charytatywny Turniej poświęcony Julce Rówczyńskiej z Nowego Miasta Lubawskiego organizowany przez Jeziorak Iława. Miejscem rozgrywania turnieju będzie Hala Sportowo-Widowiskowa w Iławie, ul. Niepodległości 11B. Start o godzinie 9:00.

Julka ma śmiertelną chorobę, która odbiera jej życie kawałek po kawałku. Jedyna szansa na życie Julki to niezwykle droga terapia genowa w Stanach Zjednoczonych, która musi odbyć się do drugiego roku życia Julki. Im odbędzie się szybciej, tym lepiej.

Przed wejściem na halę będzie można nabyć dobrowolnie bilet – cegiełkę.

Przez blisko sześć godzin będzie można wesprzeć zbiórkę uczestnicząc w biegu, konkursie rzutów karnych, żonglerki piłką, grając w tenisa stołowego, w wyciskaniu odważników. Będzie również karaoke dla każdego. Przez cały czas trwania wydarzenia będzie można wrzucić datek do puszki.

Harmonogram wydarzenia przedstawiony jest na grafice powyżej.

W turnieju piłkarskim wezmą udział cztery ekipy forBET IV Ligi, takie jak: Jeziorak Iława, GKS Wikielec, Motor Lubawa, Polonia Lidzbark Warmiński oraz dwie drużyny grające w Klasie Okręgowej: Unia Susz i Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.

Na grupie facebookowej trwają także licytacje wspierające zbiórkę:
https://www.facebook.com/groups/2357079541220388/

Finansowego wsparcia zbiórki można także udzielić po kliknięciu w link: https://www.siepomaga.pl/ocalic-julke

Całość zebranej kwoty będzie przekazana na wsparcie zbiórki.

Patronami Medialnymi Turnieju są: Kurier Iławski, TVP3 Olsztyn, Gazeta Iławska, Info Iława, Gazeta Olsztyńska, Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej.

Patronami są również Miasto Iława i Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji.

Serdecznie zapraszamy!