Dodatkowe zajęcia z Tomaszem Olszewskim – „Planowanie i monitoring okresu przygotowawczego i startowego w klubach amatorskich z obszaru przygotowania motorycznego”

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem odnośnie szkolenia „Planowanie i monitoring okresu przygotowawczego i startowego w klubach amatorskich z obszaru przygotowania motorycznego” zorganizujemy dla Was jeszcze jedno tego typu szkolenie! Poprowadzi je Tomasz Olszewski – Trener przygotowania motorycznego Sport Performance.

Odbędzie się ono 22 stycznia 2020 r., w godzinach 16:30 – 20:30.

Czas trwania: 240 min (z przerwami)
Liczba uczestników: max. 20 osób

Miejsce: Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, al. Piłsudskiego 69A w Olsztynie

Godzina: 16:30 – 20:30
Koszt szkolenia: 49 zł brutto

Warunkiem odbycia się szkolenia jest zgłoszenie się co najmniej 15 uczestników.

Zapisy: Aby wziąć udział w Warsztatach, należy przesłać zgłoszenie w formie elektronicznej poprzez platformę PZPN24, która znajduje się na stronie pzpn24.pzpn.pl

Następnie po zalogowaniu się na swoje konto wybieramy zakładkę: Wydarzenia, następnie wybieramy Kursy, licencje & konferencje. W okienku ORGANIZACJA – wybieramy Warmińsko-Mazurski ZPN, w okienku RODZAJ wybieramy Konferencje trenerskie. Następnie włączamy opcję „aplikuj”.

Po akceptacji wniosku przez WMZPN, zmieni się status uczestnika „DO OPŁATY”. Po dokonaniu wpłaty należy na swoje konto trenerskie w systemie pzpn24.pzpn.pl wstawić potwierdzenie przelewu.

Po zalogowaniu należy wejść w zakładkę WYDARZENIE, następnie MOJE WNIOSKI, szukamy swój wniosek na dane WARSZTATY i wciskamy OPŁAĆ. Wstawiamy skan potwierdzenia wpłaty.

Po odbytych warsztatach na kontach trenerskich pojawią się certyfikaty. Certyfikat jest potwierdzeniem udziału w dokształcaniu trenerskim zgodnie z Konwencją Trenerską UEFA w wymiarze:

  • PZPN B – 2 godziny/punkty (licencja wygaszana)
  • PZPN A – 2 godziny/punkty (licencja wygaszana)
  • Grassroots D – 2 godziny/punkty
  • Grassroots C – 2 godziny/punkty
  • UEFA PRO – 2 godziny/punkty
  • UEFA Elite Youth A – 2 godziny/punkty
  • UEFA A – 2 godziny/punkty
  • UEFA B – 2 godziny/punkty
  • UEFA Goalkeeper A, Goalkeeper B, UEFA Futsal B, Futsal C, Edukator – 2 godziny/punkty

KONTAKT

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Koordynatorem Kształcenia i Licencjonowania Trenerów woj. Warmińsko-Mazurskiego:

Marcin Przybyliński
tel.: 697-727-033
e-mail: marcin.przybylinski@wmzpn.pl