Ostateczna lista szkółek odznaczonych Certyfikatem PZPN

694 szkółki piłkarskie otrzymały Certyfikaty PZPN na jednym z trzech poziomów: złotym, srebrnym lub brązowym. Program Certyfikacji to innowacyjny projekt mający za zadanie podniesienie jakości szkolenia w szkółkach piłkarskich na terenie całej Polski. W jego pierwszej edycji do Polskiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło 1197 formularzy zgłoszeniowych. Ostatecznie wszystkie wymagania formalno-prawne spełniły 694 podmioty i to właśnie im na mocy decyzji Komisji Weryfikacyjnej oraz Komisji Odwoławczej ds. Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich zostały przyznane certyfikaty, które obowiązywać będą do 30 czerwca 2021 roku.

W naszym województwie złoty certyfikat otrzymał jeden klub i jest nim ZKS Olimpia Elbląg. Srebrne certyfikaty natomiast otrzymało 11 klubów z Warmii i Mazur, zaś brązowe 17.

Każda ze szkółek, która pomyślnie przeszła weryfikację i w konsekwencji została odznaczone certyfikatem, otrzyma od Polskiego Związku Piłki Nożnej bezpośrednią wiadomość ze szczegółowymi wytycznymi co do dalszych kroków.

Pełna lista certyfikowanych szkółek w podziale na poziom odznaczenia znajduje się w poniższych załącznikach:

Złote Certyfikaty
Srebrne Certyfikaty
Brązowe Certyfikaty

fot. pzpn.pl