PZPN Autoryzowanym Oficjalnym Agentem Sprzedaży Programu Hospitality UEFA EURO 2020 w Polsce

Polski Związek Piłki Nożnej został Autoryzowanym Oficjalnym Agentem Sprzedaży w Polsce Programu Hospitality UEFA EURO 2020. Turniej finałowy mistrzostw Europy rozgrywany będzie w dniach 12 czerwca – 12 lipca 2020 roku w 12 miastach na terenie Europy.

Turniej finałowy UEFA EURO po raz pierwszy w swojej 60-letniej historii zostanie rozegrany w 12 miastach na terenie Europy: w Rzymie, Baku, Saint Petersburgu, Kopenhadze, Amsterdamie, Bukareszcie, Londynie, Glasgow, Bilbao, Dublinie, Monachium i Budapeszcie. Losowanie grup Mistrzostw Europy odbędzie się w dniu 30.11.2019 r. w Bukareszcie, które jest jednym z miast gospodarzy Turnieju. Wtedy też poznamy szczegóły dotyczące przeciwników Reprezentacji Polski oraz miast, w których nasza Drużyna rozegra mecze w fazie grupowej.

W przypadku zainteresowania danym miastem bądź pakietem, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu sprawdzenia aktualnej dostępności.

UWAGA! PZPN nie jest w żaden sposób zaangażowany w sprzedaż biletów na UEFA EURO 2020. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie: https://www.uefa.com/uefaeuro-2020/ticketing/, gdzie regularnie pojawiają się nowe artykuły i publikacje.

Kontakt: hospitality@pzpn.pl