„Skrzat CUP” – listopadowe turnieje za nami!

W dniach 23 i 24 listopada odbyły się Wojewódzkie Turnieje „Skrzat CUP”, w których grają, ale przede wszystkim dobrze bawią się dzieci z rocznika 2013 i młodsi oraz 2014 i młodsi. Rozegranych zostało 9 turniejów w sześciu lokalizacjach: Reszel (dwa turnieje), Elbląg (dwa turnieje), Biała Piska (dwa turnieje), Iława (rocznik 2013), Wielbark (rocznik 2013) oraz Nidzica (rocznik 2014), w których wzięło udział ponad 80 drużyn.

Kolejne turnieje z cyklu „Skrzat CUP” odbędą się 22 i 23 lutego 2020 r.

Poniżej przedstawiamy multimedia z wydarzeń. Zobaczcie jak bawili się najmłodsi adepci piłki nożnej na Warmii i Mazurach 🙂

Turnieje w Reszlu (rocznik 2013 i młodsi oraz rocznik 2014 i młodsi):

Rocznik 2013:
MBKS Victoria Bartoszyce, UKS SP LEGIA-BART Bartoszyce, AP Progres Lidzbark Warmiński, GKS Pisa Primavera Barczewo, GKS Pisa Primavera II Barczewo, MKS Jeziorany, WSP Młody Piłkarz Jonkowo, UKS Mini Soccer Academy Mrągowo, AP Soccer Kętrzyn, MKS Mrągowia Mrągowo, RKS Orlęta Reszel, KKS Granica Kętrzyn, UKS Mini Soccer Academy II Mrągowo.

Rocznik 2014:
MBKS Victoria Bartoszyce, AP Progres Lidzbark Warmiński, UKS Mini Soccer Academy Mrągowo, AP Soccer Kętrzyn, MKS Mrągowia Mrągowo, GKS Pisa Primavera Barczewo, GKS Pisa Primavera II Barczewo, KKS Granica Kętrzyn, UKS Mini Soccer Academy II Mrągowo.


Turnieje w Elblągu (rocznik 2013 i młodsi oraz rocznik 2014 i młodsi):

Rocznik 2013:
APM EL FUTBOL Elbląg, MMKS Concordia Elbląg, ZKS Olimpia Elbląg, ZKS Olimpia II Elbląg, KS Zalew Frombork, MMKS Concordia II Elbląg, WSP Młody Piłkarz Morąg, MKS Kaczkan Huragan Morąg, MKS Kaczkan Huragan II Morąg.

Rocznik 2014:
APM EL FUTBOL Elbląg, MMKS Concordia Elbląg, ZKS Olimpia Elbląg, ZKS Olimpia II Elbląg, AP Polonia 2018 Pasłęk, AP Polonia 2018 Pasłęk II.

Galerie zdjęć z turniejów -> TUTAJ, TUTAJ oraz TUTAJ


Turnieje w Białej Piskiej (rocznik 2013 i młodsi oraz rocznik 2014 i młodsi):

Rocznik 2013:
UKS Rona 03 Ełk, UKS Rona 03 II Ełk, UKS Rona 03 III Ełk, MUKS SP Gol Giżycko, MKS Mazur Ełk, UKS Sokół Biała Piska, UKS Junior Ełk, UKS Junior II Ełk, MLKS Czarni Olecko, CWKS Vęgoria Węgorzewo.

Rocznik 2014:
UKS Rona 03 Ełk, UKS Rona 03 II Ełk, UKS Sokół Biała Piska, UKS Junior Ełk, UKS Junior II Ełk, AP 2017 Gołdap, MKS Mazur Ełk.


Turniej w Iławie (rocznik 2013 i młodsi):
ITS Jeziorak Iława, UKS Mały Jeziorak Iława, GSZS Delfin Rybno, KS Constract Lubawa
KS Unia Susz, ITS Jeziorak II Iława, ITS Jeziorak III Iława, GSZS Delfin II Rybno, UKS Mały Jeziorak II Iława, MLKS Motor Lubawa, ITS Jeziorak IV Iława, UKS Mały Jeziorak III Iława.


Turniej w Wielbarku (rocznik 2013 i młodsi):
GZPN Omulew Wielbark, KS Gmina Kozłowo, AP Stomilek Olsztyn, MKS Olimpia Olsztynek, SP Czereś Sport Olsztyn, GKS Stawiguda, BKS Tęcza Biskupiec, Football Academy Szczytno.


Turniej w Nidzicy (rocznik 2014 i młodsi):
UKS Mały Jeziorak Iława, UPKS Poncio-2010 Lidzbark Welski, KS Gmina Kozłowo, UKS Jedynka Nidzica.

Galeria zdjęć z turnieju -> TUTAJ


 

fot. facebook.com/Urząd-Miejski-w-Białej-Piskiej-281514922565027/