Rozmowa #WidzimySięNaMeczu – Wojciech Szypulski

🤗 W trakcie świetnego spotkania pomiędzy Orłem Janowiec Kościelny a Kormoranem Zwierzewo, Groundhopping Warmia i Mazury przeprowadził wywiad z Prezesem Orła – Panem Wojciechem Szypulskim. Rozmowa odbyła się zaraz po losowaniu gadżetów, które ufundowane były przez sponsorów klubu z Janowca.

🎤 Dlaczego warto chodzić na mecze Orła?

🗨 Z racji chociażby nagród który można wygrać w trakcie w czasie przerwy meczu można fajnie się pobawić, można po meczu zjeść bezpłatną kiełbaskę razem z piłkarzami zintegrować się. (sam uczestniczyłem w grillu po meczu, przepysznie a zarazem można się ogrzać przy ognisku przyp. Red.)

🎤 Jak staracie się zachęcać mieszkańców Janowca i okolicznych miejscowości to przechodzenie na mecze ?

🗨 Poprzez sołtysów okolicznych miejscowości, którzy informuję mieszkańców, poprzez plakaty które wywieszamy na słupach ogłoszeniowych, poprzez SMS, naszej stronie internetowej zawsze jest zaproszenie na mecz.

🎤 A kto gra w Waszej drużynie?

🗨 80% grają mieszkańcy Janowca Kościelnego i okolic, musimy się również wspomagać z zawodnikami z powiatu czyli na przykład z Nidzicy ale w głównej mierze grają zawodnicy gminy Janowiec Kościelny.

🎤 Ostatnie pytanie, tradycyjnie jako dżentelmeni nie rozmawiamy o pieniądzach, jakie są największe problemy w prowadzeniu i prezesowaniu prezesem takiego klubu?

🗨Jeżeli nie rozmawiamy o pieniądzach a taki problem ma każdy klub, my posiadając wsparcie z gminy w wysokości 80% Naszego budżetu, sami musimy szukać sponsorów, którzy wspomagają Nasz klub.

🎤 Dziękuję za rozmowę i życzę powodzenia.

Uzupełnieniem wywiadu niech będą zdjęcia gadżetów klubowych, które można wygrać podczas meczów Orła, widać na trybunach kibiców w szalikach, w galerii zdjęć znajdziecie SMSa, który wysyłany jest z klubu do kibiców, z przypomnieniem o zbliżającym się widowisku. Nie każdy korzysta z Facebooka, wchodzi na klubowe strony, SMSa odczyta 98% osób.

Na spotkaniu pojawił się również wójt gminy Janowiec Kościelny, widać że Pan Piotr Rakoczy jest kibicem z prawdziwego zdarzenia a nie tylko włodarzem, który sport traktuje jak nieprzyjemny obowiązek. Brawo dla całego klubu, zawodników, działaczy i kibiców. Tak trzymać.

Link do relacji z meczu -> TUTAJ