Rozmowa #WidzimySięNaMeczu – Piotr Laskowski

🤗 Dlaczego warto pojawiać się na stadionie w Kazanicach i kogo na nim oklaskiwać. W ramach cyklu #WidzimySięNaMeczu, zapraszamy do przeczytania krótkiej rozmowy przeprowadzonej przez Radka Skudlarza (Groundhopping Warmia i Mazury) z Prezesem klubu LZS Jordan Kazanice – Piotrem Laskowskim, podczas spotkania z Ossą Biskupiec.

🎤 Dlaczego warto przychodzić na mecze Waszej drużyny?

🗨 Wydaje mi się, że gramy jak na ten poziom ligowy dość atrakcyjny futbol i ofensywny, futbol radosny a zarazem taktyczny. Warto pojawiać się na Naszym stadionie nawet dla zabicia czasu – po co siedzieć w domu jak można przyjść na boisko i zamiast oglądać telewizję, dla własnej przyjemności poobserwować jak gramy.

🎤 Jak staracie się zachęcać mieszkańców do przychodzenia na Wasze mecze?

🗨 W różnoraki sposób, staramy się organizować różnego rodzaju loterie, konkursy gdzie można wygrać różne gadżety (podczas meczu z Ossą Biskupiec do wygrania był przepiękny klubowy szalik) Nie są to jakieś wielkie prezenty ale zawsze to miło jak ktoś przyjdzie na mecz i może zdobyć jakiś mały prezent, oprócz oglądania meczu pokazują się w różnych miejscach plakaty informujące kiedy odbędzie się najbliższy mecz, prowadzimy też stronę internetową, na której można uzyskać wszystkie informacje na temat meczów i drużyny.

🎤 Kto gra w waszej drużynie?

🗨 Chłopaki z Naszej miejscowości ale również z sąsiadujących. Głównie staramy się angażować młodych zawodników, wydaje mi się że mamy jeden z najmłodszych zespołów w lidze, średnia wieku około 22 lat albo coś koło tego.

🎤 Ostatnie pytanie i proszę pamiętać, że jako dżentelmeni nie będziemy rozmawiać o pieniądzach. Z jakimi problemami zmaga się klub w codziennej działalności?

🗨 Wygląda to w miarę dobrze jest kilka osób, które angażują się w pracę klubu, nie ma jakichś większych problemów, każdy jakąś cegiełkę dołoży, bo to jest społecznie i jeżeli nie mamy rozmawiać o pieniądzach to tylko tyle.

🎤 Dziękuję za rozmowę i życzę powodzenia w tym i przyszłych sezonach.

🗨 Dziękuję za wizytę i zapraszamy innym razem.

Link do relacji z meczu -> TUTAJ