#WidzimySięNaMeczu w nowej odsłonie! Rozpoczynamy współpracę z Groundhopping Warmia i Mazury!

Przez 2 lata trwania cyklu #WidzimySięNaMeczu nakręciliśmy 18 odcinków. Odwiedziliśmy w sumie 16 miejscowości. Byliśmy na 18 meczach – od B klasy po III ligę, a także na meczach Pucharu Polski i Futsalu.

Wszystkie dotychczasowe odcinki można zobaczyć -> tutaj

W tym sezonie zmieniamy formułę i ruszamy z cyklem #WidzimySięNaMeczu w nowej odsłonie! W tym celu rozpoczynamy współpracę z Radosławem Skudlarzem, który hobbystycznie objeżdża mecze w naszym województwie i publikuje z nich zdjęcia i relacje na Facebook’owym profilu Groundhopping Warmia i Mazury (link do profilu). Radek do dziś odwiedził już 36 stadionów/boisk w naszym województwie. Teraz łączymy siły i wspólnie będziemy tworzyć cykl #WidzimySięNaMeczu w nowej formule.

W dalszym ciągu będziemy jeździć na mecze piłkarskie w naszym województwie, szczególnie te w niższych klasach rozgrywkowych. Z każdego meczu zamiast filmu powstanie artykuł oraz fotorelacja. Będziemy odwiedzać te miejscowości, w których sobotni czy niedzielny mecz piłkarski to prawdziwe lokalne święto, na które przychodzi dużo miejscowych kibiców. Pokażemy te kluby, które wyróżniają się swoimi działaniami i stworzyły w swojej miejscowości modę na futbol.

Pierwsza wspólna wizyta już jutro, w sobotę! Jedziemy do Kazanic na derbowy mecz A Klasy: Jordan Kazanice – Ossa Biskupiec. Początek meczu o godz. 15:00. Serdecznie zapraszamy! Widzimy Się Na Meczu!

Chcecie, żebyśmy przyjechali również do Was? Napiszcie do nas maila na widzimysienameczu@wmzpn.pl. W treści maila napiszcie dlaczego mecz w Waszej miejscowości to piłkarskie święto. Napiszcie jak dużo ludzi przychodzi na mecze i jakie ciekawe działania podejmuje Wasz klub, żeby zachęcić mieszkańców do przyjścia na mecz. Jeśli macie zdjęcia z meczów, załączcie kilka do maila. Czekamy na Wasze zgłoszenia!