Szykują się wielkie piłkarskie emocje! Zgłoś drużynę do Turnieju Dzikich Drużyn!

Trwają zapisy do VIII Turnieju Dzikich Drużyn. W sobotę 19 maja stadion Warmii zamieni się w arenę zmagań piłkarskich, gdzie rozegramy mały mundial!

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jest partnerem turnieju.

W tym roku Turniej Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej” zbiega się z piłkarskim świętem. 14 czerwca rozpoczną się mistrzostwa świata w Rosji. W jedenastu miastach na dwunastu stadionach 32 reprezentacje z całego świata rozegrają 64 mecze. Na mundialu w Rosji zadebiutują reprezentacje Islandii i Panamy. A kto zadebiutuje w naszym turnieju?

W ósmym Turnieju Dzikich Drużyn również wystąpią 32 drużyny i również rozegramy 64 mecze. Tyle że nie w jedenastu miastach i nie na dwunastu stadionach, a w jednym mieście i na jednym boisku. Dzięki uprzejmości Warmii Olsztyn rozgrywki odbędą się na stadionie przy al. Sybiraków. Boisko podzielimy na cztery mniejsze. Uwaga, w tym roku w turnieju wystąpi jedna kategoria wiekowa — rocznik 2005 i młodsi.

Tradycyjnie o udziale w zawodach decyduje kolejność zgłoszeń. Natomiast każdej drużynie w drodze losowania zostanie przypisana reprezentacja, która wystąpi na tegorocznych mistrzostwach świata. Nasze zawody będą więc małym mundialem i preludium do mistrzostw świata w Rosji.

Turniej odbędzie się w sobotę 19 maja. Każda drużyna może liczyć maksymalnie jedenastu zawodników (zawody rozegramy w systemie 5+1). Oznacza to, że tego samego dnia w jednym miejscu spotka się ponad 350 piłkarzy i — mamy nadzieję — również piłkarek! Nad prawidłowym przebiegiem meczów będą czuwać sędziowie z Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej.

Zapisy do Turnieju Dzikich Drużyn potrwają do 15 maja. Losowanie grup odbędzie się przed turniejem. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: turniej@gazetaolsztynska.pl

W treści należy wpisać nazwę drużyny, kategorię wiekową, imię i nazwisko opiekuna, a także numer telefonu kontaktowego. W odpowiedzi otrzymacie potwierdzenie zgłoszenia oraz informację o tym, co zrobić dalej.

Udział w turnieju jest oczywiście bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie deklaracji udziału.


Regulamin

Deklaracje udziału