WMZPN i R-GOL dalej razem!

Niezmiernie miło nam poinformować, że Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej przedłużył o kolejne dwa lata umowę partnerską z firmą R-GOL.

R-GOL będzie zaopatrywał w sprzęt sportowy trenerów i zawodników kadry wojewódzkiej w każdej kategorii wiekowej, a także wesprze Związek podczas organizacji licznych turniejów, konkursów i różnego rodzaju eventów.

To oczywiście nie wszystko – razem z R-GOL będziemy realizować wspólne projekty marketingowe. Jeden z nich już poznaliście – jest to program Master Coach!

WMZPN to dla nas naturalny partner. Jest wiele rzeczy, które nas łączą. Ludzie tworzący Związek, podobnie jak my – stawiają na nowoczesne rozwiązania. Mają wizję, która jest spójna z naszą. To bardzo ważne podczas wspólnych działań. Nasza współpraca ma jednak także podłoże sentymentalne. Choć R-GOL.com jest największym sklepem piłkarskim w Polsce i rozwijamy się także zagranicą, to jednak moja rodzina pochodzi stąd, a ja od małego z braćmi, którzy razem ze mną tworzą R-GOL, graliśmy w kadrach województwa warmińsko-mazurskiego. No i najważniejsze na koniec – misją R-GOL jest wspieranie piłkarzy na każdym etapie ich kariery. Dzięki współpracy z WMZPN możemy pomagać utalentowanym dziewczynkom i chłopcom, a także kadrze trenerskiej w dążeniu do ich marzeń – powiedział Marcin Radziwon, Prezes firmy R-GOL.

Jesteśmy dumni, że firma z naszego województwa obsługuje Oficjalny Sklep Kibica Reprezentacji Polski, świetnie radzi sobie na rynku ogólnopolskim oraz wchodzi na rynki zagraniczne, a przy tym nie zapomina o środowisku, z którego wyrosła. Współpraca WMZPN z R-GOL’em przez ostatnie lata układała się bardzo dobrze, dlatego zdecydowaliśmy się przedłużyć naszą umowę – powiedział Marek Łukiewski, Prezes WMZPN.