Tego jeszcze nie było… Rusza innowacyjny projekt dla trenerów MASTER COACH!

Program “Master Coach” to innowacyjny projekt, w którym 12 uczestników na przełomie września i października będzie rywalizowało o tytuł najlepszego trenera Warmii i Mazur!

Będzie to pierwszy tego typu program w Polsce, który jest organizowany przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej oraz największy sklep piłkarski w Polsce R-GOL.com. Partnerem medialnym jest wydawca czasopisma Asystent Trenera.

Projekt ma być swojego rodzaju talent show – choć nie w klasycznym – telewizyjnym znaczeniu tego formatu. Tutaj liczyć najbardziej będą się wiedza, umiejętności trenerskie oraz warsztat.

Trenerzy, którzy zakwalifikują się do programu, wezmą udział w trzech spotkaniach warsztatowych, podczas których będą musieli wykazać się wiedzą teoretyczną oraz praktyczną z tematyki poruszanej na zajęciach. Dodatkowo uczestnicy programu podczas każdego warsztatu, wezmą udział w specjalnie przygotowanych zadaniach konkursowych. Celem programu jest zwrócenie uwagi na potrzebę ciągłego szkolenia i doskonalenia umiejętności oraz wiedzy trenerskiej.

Trenerów, którzy będą rywalizować o tytuł “Master Coacha” oceni jury prowadzące program, w składzie: Marcin Przybyliński, kierownik ds. szkolenia WMZPN i Remigiusz Sobociński, były zawodnik klubów takich jak Jagiellonia Białystok i Śląsk Wrocław. Na każdym z trzech spotkań warsztatowych dodatkowymi członkami jury będą goście specjalni – trenerzy reprezentacji Polski!

Zwieńczeniem warsztatów będzie finał, który odbędzie się w sklepie… a właściwie w piłkarskim centrum rozrywkowo-eventowo-szkoleniowym R-GOL.com, które mieści się w Warszawie przy ul. Puławskiej 255.

W finale weźmie udział trzech trenerów, którzy zostaną wyłonieni z dwunastki uczestników, na podstawie punktacji zebranej podczas warsztatów. Po ostatecznej ocenie jury warsztatów prowadzonych przez finalistów – poznamy trenera, który zdobędzie tytuł “Master Coacha”!

Sam tytuł to nie wszystko. Zwycięzca programu znajdzie się na okładce czasopisma “Asystent Trenera”, gdzie będzie mógł przeczytać artykuł swojego autorstwa! Dodatkowo “Master Coach” zostanie zaproszony w roli prelegenta na konferencję trenerską WMZPN oraz otrzyma voucher od firmy R-GOL na kwotę 1 000 zł. Nagrodą dla trójki finalistów będzie staż trenerski w jednym z czołowych polskich klubów oraz roczna prenumerata czasopisma „Asystent Trenera”.

Całe przedsięwzięcie zostanie sfilmowanie i wyemitowane w formie odcinków w mediach społecznościowych WMZPN. Uczestnicy, którzy zakwalifikują się do programu otrzymają również 12 godzin w doszkalaniu trenerów wymaganych do licencji trenerskich.

Szukamy trenerek i trenerów, którzy chcieliby podzielić się z widzami swoją wiedzą, a przede wszystkim pasją. Aby wziąć udział w programie należy spełnić dwa proste kryteria:

  1. Wiek: 18 – 50 lat
  2. Ważna licencja trenerska: minimum GRASSROOTS C

Casting do programu „Master Coach” odbędzie się 4 września 2019 roku i aby wziąć w nim udział wystarczy wysłać zgłoszenie na adres e-mail: program@wmzpn.pl zawierające:

– CV ze zdjęciem

– Kilka zdań opisujących, dlaczego chcesz wziąć udział w programie?

Na wasze zgłoszenia czekamy do dnia 26 sierpnia 2019 roku.

 


PROGRAM „MASTER COACH” WSPÓŁTWORZĄ: