Odbyło się zebrane plenarno-szkoleniowe Kolegium Sędziów WMZPN!

W niedzielę 11 lutego, w Sali Sesyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie odbyło się zebranie plenarno-szkoleniowe Kolegium Sędziów WMZPN.

Galeria zdjęć –> TUTAJ

Na początku zebrania głos zabrał Alojzy Jarguz, członek honorowy PZPN, najbardziej utytułowany polski sędzia piłkarski, który swoim przemówieniem zmotywował zebranych do podnoszenia swoich umiejętności i ciężkiej pracy na każdym szczeblu sędziowskim.

Podczas zebrania sędziowie podsumowali ubiegły rok, a niektórzy odebrali wyróżnienia i nagrody. Wyróżnieni zostali sędziowie między innymi za aktywność w obsadzie sędziowskiej, czy też za jubileusz tysiąca i trzystu sędziowanych zawodów.

Po uroczystości nadawania odznak i wyróżnień, sędziowie mieli przyjemność uczestniczyć w wykładzie prowadzonym przez Krzysztofa Jakubika – arbitra Ekstraklasy, który poruszył tematykę zarządzania kontuzjami.

Zebranie plenarno-szkoleniowe jest prologiem przed kolejnymi wyzwaniami, jakie czekają naszych sędziów w rundzie wiosennej, czyli egzaminy pisemne i sprawnościowe oraz rozstrzyganie zawodów.