forBET Zakłady Bukmacherskie sponsorem tytularnym IV Ligi!

Dziś w siedzibie WMZPN została podpisana umowa, na mocy której sponsorem tytularnym rozgrywek IV Ligi została firma forBET Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o.

Umowa będzie obowiązywać od rundy wiosennej obecnego sezonu i trwać będzie do 30 czerwca 2020 roku, czyli do końca sezonu 2019/20.

Rozgrywki będą nosiły nazwę forBET IV Liga

„Rozgrywki IV Ligi w województwie Warmińsko-Mazurskim są fantastycznie zorganizowane, a dzięki zaangażowaniu ludzi z WMZPN oraz klubów jesteśmy przekonani, że będą one jeszcze lepsze, ciekawsze i bardziej emocjonujące dla kibiców. Stąd też, gdy otrzymaliśmy propozycję wspólnych działań z WMZPN przy rozgrywkach IV Ligi nie zastanawialiśmy się ani chwili. Szybko doszliśmy do porozumienia i jestem przekonany, że nadchodzące półtora roku będzie bardzo udane dla forBET IV Ligi w województwie Warmińsko-Mazurskim. Na pewno nasze działania nie ograniczą się do wywieszenia banerów na stadionach, będziemy starali się aktywnie wspierać te rozgrywki oraz kluby w nich uczestniczące i wspólnie z WMZPN postaramy się, aby kibice znakomicie się bawili. Już teraz możemy zagwarantować, że wszystkie mecze rozgrywek znajdą się w naszej ofercie, a większość będzie także dostępna, w tak lubianych przez naszych klientów zakładach na żywo. Wszystkim klubom życzę jak najlepszych rezultatów i spełnienia sportowych celów. Piłkarzom natomiast, aby bez kontuzji i w atmosferze fair-play rozwijali swoje kariery”, powiedział po podpisaniu umowy Paweł Majewski, Dyrektor ds. marketingu forBET Zakłady Bukmacherskie.

„Przez ostatnie 2 lata nasza IV liga i nie tylko przeszła rewolucję wizerunkową i marketingową. Zaczęło się od zmiany logotypu WMZPN, strony internetowej, za nami już trzy wydania Skarbu Kibica, a przed nami Magazyn forBET IV Ligi emitowany na antenie TVP3 Olsztyn. Właśnie dzięki takiemu opakowaniu rozgrywek oraz profesjonalizacji działań marketingowych w naszym związku możliwe było pozyskanie tak poważnego sponsora tytularnego, jakim jest forBET. Zawarta dziś umowa będzie obowiązywała przez półtora roku, czyli do końca sezonu 2019/20. Środki, które udało nam się pozyskać, będą przeznaczone na dalszy rozwój najwyższej klasy rozgrywkowej w naszym województwie. Przed nami ciekawa i jestem przekonany, że owocna dla obu stron współpraca”, powiedział Prezes WMZPN Marek Łukiewski.

  

fot. Paweł Piekutowski