Constract Lubawa Mistrzem Polski U-12 w Futsalu!

W dniach 18-20 stycznia 2019 r. w warszawskiej hali CS Wilanów odbył się turniej Futsal Młodej Ekstraklasy sezonu 2018/2019 o Mistrzostwo Polski U-12.

Młodzież Constractu wspięła się na wyżyny futsalowego rzemiosła i wywalczyła tytuł Mistrza Futsal Młodej Ekstraklasy. Mówiąc najprościej, reprezentacja KSC U-12 wywalczyła tytuł mistrza Polski w futsalu w swojej kategorii wiekowej.

Dwudniowy turniej finałowy rozgrywano w Warszawie. W sobotę rozgrywano mecze eliminacyjne, w niedzielę zaś gry finałowe.

Lubawianie niemal bez problemów dotarli do finału, gdzie pokonali drużynę Rekordu Bielsko Biała 4:0. Co ciekawe, jedyne bramki, jakie zespół z Bielska Białej stracił w całym turnieju, to te z finału z Constractem Lubawa!

W związku z ogromnym sukcesem młodych Konstruktorów, zespół seniorów wraz z trenerami i zarządem postanowili przygotować młodzieży niespodziankę. Gdy tylko świeżo upieczeni mistrzowie Polski wysiedli z busa pod halą gimnazjum w Lubawie, niebo rozświetliły fajerwerki, a zabrani zawodnicy i kibice przygotowali złotym medalistom powitalną fetę.