Sędziowie zebrali ponad 17 tysięcy złotych!

Do puli zebranych środków podczas licytacji sportowych gadżetów doszły środki przekazane przez Carpenter Inn Irish Pub zebrane podczas Świątecznej Zbiórki połączonej z koncertem.

Łącznie sędziowie zebrali 17 120 zł. Środki zostaną podzielone na pół i przekazane Wojewódzkiemu Specjalistycznemu Szpitalowi Dziecięcemu w Olsztynie oraz na leczenie i rehabilitację Pana Kazimierza Jachimowskiego (były zawodnik, trener oraz prezes Salęt Boże), który uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Przez prawie cztery miesiące przebywał w śpiączce.

Aspekt charytatywny fajnie zaskoczył kilka lat temu – mówi były sędzia piłkarski i jeden z głównym organizatorów przedsięwzięcia Jarosław Sielski. – Staramy się mieć bardzo fajne fanty na licytację. Ideą tego jest żeby sędziowie, którzy mogą nie mieć dużych funduszy, mogli sobie coś fajnego wylicytować. Oni cały rok się do tego przygotowują. Mamy dużo bardzo dobrych ludzi, którzy nam pomagają Wiedzą, że my nie marnujemy tych pieniędzy tylko przeznaczamy na szczytny cel. Pomagamy przez zabawę.

W imieniu organizatorów dziękujemy, sponsorom, partnerom, mediom, sędziom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację turnieju, licytacji oraz zbiórkę pieniędzy na cele charytatywne! Do zobaczenia za rok!