Harmonogram Konferencji Trenerskiej WMZPN w Expo Mazury Ostróda

W dniach 8-9 grudnia 2018 r., w Expo Mazury Ostróda odbędzie się Konferencja Trenerska organizowana przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej.

Wydarzenie organizujemy we współpracy z Expo Mazury Ostróda – jednym z najnowocześniejszych obiektów targowo-konferencyjnych w Europie, drugim, co do wielkości w Polsce. Kursokonferencja odbędzie się podczas Targów Sportowych VITAL SPORT ARENA, gdzie przez dwa dni, oprócz konferencji, będzie miało miejsce również mnóstwo wydarzeń sportowych oraz eventowych.

Harmonogram konferencji:

Podczas dwóch dni Targów Sportowych VITAL SPORT ARENA odbędzie się „Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Sokół Ostróda Cup 2018”. Turniej rozgrywany będzie na wyłożonym na hali targowej sztucznym boisku o wymiarach 50×30 m, wyposażonym w trybuny. Na tym samym boisku odbędzie się cześć praktyczna naszej konferencji.

Zakres tematyczny Targów Sportowych VITAL SPORT ARENA:
– Sprzęt i akcesoria sportowe
– Odzież sportowa
– Porady i konsultacje
– Fitness
– Suplementacja diety, odżywki
– Rywalizacja

szczegóły dotyczące targów -> www.vitalsportarena.pl


Uwaga! Aby wziąć udział w Konferencjach, należy przesłać zgłoszenie w formie elektronicznej poprzez platformę PZPN24, która znajduje się na stronie pzpn24.pzpn.pl

Następnie po zalogowaniu się na swoje konto wybieramy zakładkę: wydarzenia/kursy, licencje i komisje. W okienku filtry – wybieramy Warmińsko-Mazurski ZPN oraz konferencje trenerskie. Następnie włączamy opcję aplikuj.

Rejestracja na Konferencję odbywa się do dnia 4 grudnia 2018 roku. Osoby które nie zarejestrują się do w/w. daty nie będą mogły wziąć udziału w wydarzeniu.


Udział w konferencji jest odpłatny. Pakiety uczestnictwa:

JEDEN dzień Konferencji – 99,00 zł
DWA dni Konferencji – 149,00 zł

Każdy z pakietów zawiera:
– Udział w Konferencji Trenerskiej WMZPN
– Udział w Targach Sportowych VITAL SPORT ARENA
– Catering kawowy oraz obiad
– Materiały szkoleniowe

Płatność za udział w konferencji należy uiścić na konto:
Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej
al. Piłsudskiego 69A, 10-449 Olsztyn
Numer konta: 78 2490 0005 0000 4530 3269 6505
Tytuł przelewu: “Konferencja trenerska”


Oba dni są traktowane jako niezależne od siebie konferencje. Należy osobno aplikować się na sobotę i osobno na niedzielę. Zgłoszenie będzie zaakceptowane po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

Po odbytych Konferencjach na kontach trenerskich pojawią się certyfikaty. Certyfikat jest potwierdzeniem udziału w dokształcaniu trenerskim (w wymiarze 6 godz. – 1 dzień) zgodnie z Konwencją Trenerską UEFA.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Kierownikiem ds. szkolenia WMZPN, Marcinem Przybylińskim.
tel.: 697-727-033
e-mail: marcin.przybylinski@wmzpn.pl