Piłkarska Gala WMZPN 2023 – zgłoś nominacje!

W piątek 8 grudnia 2023 roku, w Hotelu Mrągowo Resort & Spa, odbędzie się uroczysta Piłkarska Gala WMZPN, połączona ze spotkaniem wigilijnym środowiska piłkarskiego Warmii i Mazur oraz losowaniem par 1/8 finału Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski.

Gorąco zachęcamy do zgłaszania nominacji i uhonorowania tych, którzy przede wszystkim swoimi wynikami i/lub działalnością najbardziej zasłużyli na wyróżnienie za obecny rok.

Chcesz kogoś docenić za 2023 rok? Koniecznie zgłoś nominację! Nagrody za 2023 rok zostaną przyznane w następujących kategoriach:

 1. PIŁKARZ ROKU
  najlepszy zawodnik występujący w klubie piłkarskim z naszego województwa w 2023 roku
 2. PIŁKARKA ROKU
  najlepsza zawodniczka w klubie piłkarskim z naszego województwa lub pochodząca z Warmii i Mazur grająca na szczeblu centralnym w 2023 roku
 3. TRENER ROKU
  najlepszy trener drużyny z naszego województwa w 2023 roku
 4. DRUŻYNA ROKU
  najlepsza drużyna z naszego województwa w 2023 roku
 5. MŁODZIEŻOWA DRUŻYNA ROKU
  najlepsza drużyna młodzieżowa z naszego województwa w kategoriach od skrzata do juniora w 2023 roku
 6. MŁODZIEŻOWIEC ROKU
  najlepsza zawodniczka lub zawodnik występująca/y w seniorskim klubie piłkarskim z naszego województwa, która/y w 2023 roku posiadał/a status młodzieżowca
 7. SĘDZIA ROKU
  najlepszy sędzia piłkarski z naszego województwa w 2023 roku
 8. DZIAŁACZ ROKU
  najlepszy działacz klubu piłkarskiego z naszego województwa w 2023 roku
 9. LIGOWIEC ROKU
  najlepszy zawodnik z Warmii i Mazur grający w 2023 roku poza naszym województwem w Ekstraklasie, I lidze, II lidze lub grający za granicą.
 10. PIŁKARSKIE WYDARZENIE ROKU
  najlepsze wydarzenie piłkarskie, które odbyło się na terenie naszego województwa w 2023 roku
 11. KLUBOWY MARKETING ROKU
  klub piłkarski z naszego województwa, który w 2023 roku prowadził najlepszą działalność marketingową (WWW, SM, materiały video, pamiątki klubowe, organizacja meczów, itp.)
 12. PIŁKARSKI SAMORZĄD ROKU
  samorząd z naszego województwa, który najlepiej i najefektywniej wspierał piłkę nożną w 2023 roku
 13. SPONSOR ROKU
  firma, która w 2023 roku wspólnie z klubem (klubami) z Warmii i Mazur stworzyła szczególną inicjatywę skierowaną do lokalnej społeczności piłkarskiej, przyczyniając się do jego/ich rozwoju.
 14. PIŁKARSKIE ZDJĘCIE ROKU *
  zdjęcie wykonane w 2023 roku podczas wydarzeń związanych z piłką nożną, które odbywały się na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. (np. mecze ligowe seniorów, turnieje dziecięce, mecze kobiet, mecze futsalu, spotkania towarzyskie, mecze charytatywne, mecze podwórkowe, szkolne, itp.)
 15. BRAMKA ROKU
  najładniejsza bramka strzelona w 2023 roku przez zespół z naszego województwa (seniorski, młodzieżowy i dziecięcy)
 16. POSTAĆ ROKU forBET IV Ligi
 17. POSTAĆ ROKU KLASY OKRĘGOWEJ
 18. POSTAĆ ROKU A KLASY
 19. POSTAĆ ROKU B KLASY
 20. POSTAĆ ROKU KLUBÓW MŁODZIEŻOWYCH
  nagrody dla osób związanych z klubem w danej klasie rozgrywkowej. Prezes, działacz, kierownik, trener, zawodnik, a może kibic? Osoba, która swoją działalnością na rzecz klubu zasłużyła na wyróżnienie za 2023 rok

 CZEKAMY NA WASZE NOMINACJE! 

Żeby wybrać najlepszych w 2023 roku potrzebujemy Waszej pomocy. Zróbmy to razem! Do 19 listopada 2023 r., godz. 23:59 czekamy na Wasze nominacje w wyżej wymienionych kategoriach. Po tym terminie Kapituła wybierze ścisłe grono finalistów, które weźmie udział w dalszym głosowaniu.

Nominacje z można zgłaszać wyłącznie przez FORMULARZ dostępny -> TUTAJ

Nie musisz zgłaszać nominacji we wszystkich 20 kategoriach – wybierz te, w których najlepiej uzasadnisz swój wybór, a dzięki temu pomożesz KAPITULE wyłonić ścisłe grono finalistów.

* W przypadku kategorii “PIŁKARSKIE ZDJĘCIE ROKU” autorzy zdjęć proszeni są o załączenie linku do JEDNEJ wykonanej przez siebie fotografii. Uczestnik zgłaszając swoje zdjęcie oświadcza, iż przysługują mu wyłączne i nieograniczone prawa autorskie do nadesłanej fotografii.

GŁOSOWANIE 

Na zwycięzców we wszystkich kategoriach będziemy głosować od 29 listopada do 5 grudnia 2023 r.

Na ogólną ocenę będzie składała się suma punktów, które będą równolegle i jednocześnie przyznawać trzy grupy:

 1. FANI – Czyli Wy 🙂 Głosowanie odbędzie się na facebooku WMZPN.
 2. KLUBY – Każdy klub z Warmii i Mazur otrzyma do głosowania jeden formularz.
 3. KAPITUŁA – W składzie: Zarząd WMZPN, Komisja Rewizyjna WMZPN, Delegaci WMZPN na Zjazd PZPN, Przewodniczący wszystkich Komisji WMZPN oraz Pracownicy WMZPN.

W każdej grupie nominowany z najwyższą liczbą głosów otrzyma 6 pkt., natomiast kolejni 4 pkt., 3 pkt., 2 pkt. i 1 pkt. Zwycięża nominowany, który po zakończeniu głosowania i zsumowaniu głosów trzech grup otrzyma najwięcej punktów (maksymalnie 18 pkt.). W przypadku remisu wygrywa nominowany, który otrzymał najwięcej punktów od FANÓW.

NAGRODY 

Nagrodą dla każdego zwycięzcy indywidualnego będzie statuetka oraz voucher od firmy R-GOL na kwotę 500,00 zł ! Zwycięzcy drużynowi oprócz statuetki otrzymają voucher na kwotę 1 000,00 zł !

Dodatkowo zwycięzcy w kategoriach: Piłkarz roku, Piłkarka roku, Trener roku, Sędzia roku i Działacz roku otrzymają od naszego Partnera Logistycznego Strefa Aut Voucher dający możliwość wypożyczenia dowolnego auta osobowego na pięć dni!

Razem wybierzmy najlepszych w 2023 roku!