Zapowiedź 7.kolejki forBET IV Ligi

Czy Znicz Biała Piska utrzyma pozycję lidera? Constract Lubawa czy Stomil II Olsztyn, która z drużyn zdobędzie pierwsze punkty w tym sezonie? Odpowiedzi na te pytania poznamy po 7.kolejce forBET IV Ligi.

Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN

DKS Dobre Miasto vs Tęcza Biskupiec

Powinien być to wyrównany mecz. Z początku sezonu na pewno bardziej zadowolony jest DKS, który nie przegrał jeszcze meczu. Dobromiejska drużyna, gra bardzo dobrze w piłkę i przekłada się to na spory dorobek punkty. Tęcza natomiast gra w kratkę i lepsze mecze przelata tymi słabszymi. Biskupiecka drużyna ma większy potencjał niż miejsce, które obecnie zajmuje w tabeli. W obecnym momencie minimalnym faworytem będzie DKS, ale Tęczę stać na to, żeby zdobyć w tym spotkaniu przynajmniej jeden punkt.

Jeziorak Iława vs Polonia Iłowo

Jeziorak w dwóch poprzednich spotkaniach zdobył tylko punkt, więc przychodzi idealna okazja, żeby wrócić na zwycięską ścieżkę. Iławska drużyna wygrywała z zespołami z dolnych rejonów tabeli i teraz znowu będzie miała na to okazję. Polonia Iłowo prezentuje się bardzo słabo. Iłowska ekipa traci dużo goli i ma tylko jeden punkt na koncie. W poprzedniej kolejce przegrała 0:7 z rezerwami Olimpii Elbląg, popełniając mnóstwo błędów w defensywie. Jeziorak będzie faworytem.

Rominta Gołdap vs Mazur Ełk

Drużyna z Gołdapi nie przegrała jeszcze meczu w tym sezonie i spokojnie może powiedzieć, że start rozgrywek jest dla niej bardzo dobry. Mazur natomiast, po trzech porażkach, wreszcie zdobył punkt, ale dalej ma spore problemy ze zdobywaniem goli. Cztery gole strzelone w sześciu meczach, to bardzo słaby wynik. To wszystko świadczy o tym, że faworytem meczu będzie Rominta.

Znicz Biała Piska vs Granica Kętrzyn

Znicz zgromadził na swoim koncie 16 punktów i tylko w jednym meczu nie zanotował wygranej. W poprzedniej kolejce drużyna z Białej Piskiej, dopiero w ostatnich sekundach wywalczyła wygraną z Constractem Lubawa. To pokazuje, że drużyna oprócz umiejętności piłkarskich, ma także spory charakter. Granica również ten początek sezonu może zaliczyć do udanych. Nie przegrała jeszcze meczu i jest na czwartym miejscu w tabeli. Faworytem spotkania jest Znicz, ale Granica na pewno wysoko powiesi poprzeczkę.

Mrągowia Mrągowo vs Olimpia Olsztynek

Mrągowia była w bardzo dobrej dyspozycji, ale w poprzedniej kolejce została zweryfikowana przez Polonię Lidzbark Warmiński. W tym meczu mrągowska drużyna była znacznie gorsza od swojego rywala, ale i tak ma 10 punktów na koncie, więc nie ma co narzekać. Olimpia natomiast zdobyła pierwsze trzy punkty, pokonując rezerwy Stomilu Olsztyn. Olsztynecka drużyna pokazała spory charakter i odniosła niezwykle cenną wygraną. Wydaje się, że Mrągowia powinna wygrać ten mecz, chociaż Olimpia jest w stanie pozytywnie zaskoczyć.

Mamry Giżycko vs Polonia Lidzbark Warmiński

Jedno z ciekawszych spotkań tej kolejki. Obie drużyny przed sezonem były wymieniane jako jedni z faworytów do czołowych lokat. Mamry jednak nie potrafią ustabilizować formy. Są w stanie zagrać kapitalny mecz, a w następnej kolejce doznać porażki. Nie zmienia to jednak faktu, że potencjał piłkarski mają spory. Polonia ewidentnie wkracza na właściwe tory. Wygrała dwa poprzednie spotkania i strzeliła w nich aż siedem goli. Jeżeli lidzbarska drużyna utrzyma dyspozycję ze starcia z Mrągowią, to ona będzie minimalnym faworytem tego meczu.

Olimpia II Elbląg vs Motor Lubawa

Elbląska drużyna kapitalnie rozpoczęła ten sezon i zadomowiła się na ligowym podium. W tym meczu Olimpia powinna być wzmocniona zawodnikami z szerokiego składu pierwszego zespołu, a to bardzo ważne, co potwierdziły poprzednie spotkania. Motor dobrze rozpoczął sezon, ale w ostatnich tygodniach, już nie wygląda najlepiej. Trzy ostatnie mecze, to tylko jeden punkt, więc nie jest to imponujący dorobek. Faworytem tego meczu będą elblążanie.

Stomil II Olsztyn vs Constract Lubawa

Rezerwy Stomilu prezentują się w tym sezonie bardzo słabo. Wydawało się, że podczas poprzedniej kolejki uda im się zapunktować, ponieważ olsztynianie, wzmocnieni zawodnikami pierwszej drużyny, pojechali do Olsztynka na spotkanie z Olimpią, która również miała zero punktów. Rezerwy Stomilu zagrały jednak słabo i przegrały to spotkanie. Constract również ma zero punktów, ale piłkarsko wygląda lepiej. Lubawianie byli bardzo blisko, żeby zapunktować w starciu z liderem rozgrywek, ale stracili gola w ostatnich sekundach. To pierwszy mecz w tym sezonie, który olsztyńska drużyna rozegra w Olsztynie. Mecz odbędzie się na olsztyńskich Dajtkach. Spotkanie nie ma wyraźnego faworyta, ale będzie bardzo ważne dla obu drużyn.