Zapowiedź 30.kolejki forBET IV Ligi

Przed nami ostatnia kolejka rozgrywek forBET IV ligi. Ciekawie będzie przede wszystkim na dole tabeli, gdzie toczy się zacięta walka o uniknięcie spadku.

Bardzo ciekawe spotkanie. Błękitni muszą zdobyć punkty, ponieważ walczą jeszcze o uniknięcie bezpośredniego spadku. Drużyna z Pasymia dobrze spisuje się zwłaszcza na swoim obiekcie, więc w tym upatruje swoich szans na wygraną. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, ponieważ młoda drużyna z Elbląga świetnie spisuje w końcówce sezonu i na pewno tego meczu nie odpuści. Drużynie z Pasymia może bardziej zależeć na wygranej, więc to na nią stawiamy.

Dla drużyny z Ornety jest to bardzo ważny mecz. Błękitni są na 12 miejscu i mają nawet jeszcze szansę, by utrzymać się, bez konieczności gry w barażu. Żeby tak się stało muszą jednak zdobyć trzy punkty. Ornecka drużyna świetnie punktuje na swoim obiekcie i teraz będzie chciała tą serię podtrzymać. Mrągowia natomiast po kiepskim początku rundy wiosennej, teraz gra już znacznie lepiej i walczy jeszcze o piąte miejsce. Teoretycznie mocniejsza jest Mrągowia, ale Błękitnym na pewno nie zabraknie chęci, żeby wygrać ten mecz.

Pojedynek drużyn, które już spadły z forBET IV Ligi. Teraz obie ekipy będą chciały się godnie z nią pożegnać. Forma obu z nich ostatnio jest bardzo kiepska, więc trudno wskazać tutaj faworyta. Na pewno atutem Zatoki będzie gra na własnym obiekcie, więc to jej dajemy minimalnie więcej szans na wygraną.

Iłowanie są jeszcze w takiej sytuacji, że grozi im nawet bezpośredni spadek. Muszą więc walczyć o choćby jeden punkt. Nie będzie o to jednak łatwo, ponieważ zmierzą się z najlepszą drużyną tego sezonu forBET IV Ligi. Concordia gra bardzo dobrze i poza jedną wpadką w meczu z DKS-em, wygrywa praktycznie wszystko. Faworytem meczu będzie więc elbląska drużyna,.

Pisa Barczewo jeszcze nie jest pewna utrzymania. Drużynie z Barczewa brakuje jednego punktu, żeby zapewnić sobie utrzymanie. O ten punkt jednak wcale łatwo nie będzie, ponieważ zmierzą się z jedną z rewelacji rozgrywek, czyli Granicą Kętrzyn. Drużyna ta jest na piątym miejscu i na pewno będzie chciała je utrzymać. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz, w którym najbardziej prawdopodobny jest remis.

Jest to mecz bez większego napięcia. Motor zapewnił już sobie utrzymanie, a Polonia sezon zakończy na trzecim miejscu. Lubawianie na pewno rundy wiosennej nie zaliczą do udanych, więc będą chcieli godnie pożegnać się z własnymi kibicami. Polonia natomiast po dwóch ostatnich remisach, również będzie chciała zakończyć sezon wygraną. Zapowiada się mecz, w którym może paść sporo goli.

Spotkanie zostało odwołane.

*Spotkanie pomiędzy Jeziorakiem Iława i Huraganem Morąg, zostało rozegrane w środę i zakończyło się bezbramkowym remisem.