Zapisy do Zimowych Halowych Rozgrywek Młodzików

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej organizuje halowe zimowe rozgrywki dla młodzików o Mistrzostwo Województwa. Rozgrywki będą się odbywać osobno dla każdego z roczników:

  • młodzik starszy (2009 i młodsi) – start rozgrywek 14 listopada 2021, koniec 8 stycznia 2022
  • młodzik młodszy (2010 i młodsi) – start rozgrywek 13 listopada 2021, koniec 9 stycznia 2022

Najprawdopodobniej (czekamy na decyzję PZPN) rozgrywki w kategorii młodzika starszego (rocznik 2009 i młodsi) oraz młodzika młodszego (rocznik 2010 i młodsi) będą jednocześnie eliminacjami do Turnieju Finałowego o Puchar Prezesa PZPN U-13 i U-12, który w lutym odbędzie się w Warszawie.

Rozgrywki zostały zaplanowane do rozegrania w listopadzie, grudniu i na początku stycznia. Okres po feriach zimowych pozostawiamy na turnieje klubowe oraz przygotowania do wiosennych rozgrywek trawiastych.

Zima nie może być okresem zaniechania szkolenia – szkolenie dzieci powinno odbywać się przez cały rok.  Dlatego w rozgrywkach zimowych naszym zdaniem powinny uczestniczyć wszystkie drużyny grające w rundzie jesiennej w rozgrywkach trawiastych.

Wstępne zgłoszenia do rozgrywek zimowych zostały przeprowadzone w czerwcu, przy zgłoszeniach na sezon  2021/22. W komunikacie poniżej prezentujemy listę zgłoszonych drużyn w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Istnieje możliwość dogłoszenia lub wycofania drużyn. W tym celu należy wysłać maila na adres  krystian.mucha@wmzpn.pl  w terminie do 2 listopada 2021 roku. Po tym terminie, na podstawie liczby  zgłoszonych drużyn, zostanie opracowany szczegółowy komunikat z systemem rozgrywek oraz z konkretnymi  miejscami i datami meczów/turniejów.

Kluby chętne do organizacji turniejów prosimy o dokonanie rezerwacji hal w terminach przewidzianych w harmonogramie rozgrywek oraz zgłoszenie chęci organizacji turniejów na maila krystian.mucha@wmzpn.pl.

Zimowe Halowe Rozgrywki Młodzików
– KOMUNIKAT NR 1 (zobacz)
– HARMONOGRAM (zobacz)