Zapisy do Zimowego Pucharu Województwa Juniorów, Juniorów Mł. i Trampkarzy

Rozgrywki na trawie dobiegają końca, więc ruszają zapisy do Zimowego Pucharu Województwa Juniorów, Juniorów Młodszych i Trampkarzy, który startuje 20 listopada 2021 roku.

Rozgrywki odbędą się na pełnowymiarowych sztucznych boiskach osobno dla każdego z roczników:

  • Junior (rocznik 2003 i młodsi) – start 20 listopada 2021, koniec 12 grudnia 2021
  • Junior Młodszy (rocznik 2005 i młodsi) – start 21 listopada 2021, koniec 11 grudnia 2021
  • Trampkarz (rocznik 2007 i młodsi) – start 20 listopada 2021, koniec 18 grudnia 2021

Rozgrywki odbędą się w formie turniejów rozgrywanych na pełnowymiarowych sztucznych boiskach. Rozgrywki zostały zaplanowane do rozegrania w listopadzie i grudniu 2021 roku. Okres po Nowym Roku pozostawiamy na turnieje klubowe oraz przygotowania do wiosennych rozgrywek trawiastych.

Wstępne zgłoszenia do rozgrywek zimowych zostały przeprowadzone w czerwcu, przy zgłoszeniach na sezon  2021/22. W poniższym komunikacie prezentujemy listę zgłoszonych drużyn w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Istnieje możliwość dogłoszenia lub wycofania drużyn. W tym celu należy wysłać maila na adres  marcin.zylka@wmzpn.pl w terminie do 2 listopada 2021 roku. Po tym terminie, na podstawie liczby  zgłoszonych drużyn, zostanie opracowany szczegółowy komunikat z systemem rozgrywek oraz z konkretnymi  miejscami i datami meczów/turniejów.

Kluby chętne do organizacji turniejów prosimy o dokonanie rezerwacji boisk w terminach przewidzianych w  harmonogramie rozgrywek oraz zgłoszenie chęci organizacji turniejów na maila marcin.zylka@wmzpn.pl. Gospodarz turnieju musi zapewnić boisko pełnowymiarowe ze sztuczną nawierzchnią oraz opiekę medyczną. Sędziów wyznacza i opłaca WMZPN.

Zimowy Puchar Województwa Juniorów, Juniorów Młodszych i Trampkarzy
– KOMUNIKAT NR 1 (zobacz)
– HARMONOGRAM (zobacz)