Zapowiedź 32. kolejki forBET IV Ligi

Przed nami trzy ostatnie kolejki w rozgrywkach forBET IV Ligi. 32 kolejka zapowiada się niezwykle ciekawie.

👉 Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN 👈

👉 Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN 👈

Tęcza musi to spotkanie wygrać, żeby liczyć się w walce o utrzymanie. Wiemy, że sporo zależy od tego, które zespoły spadną z trzeciej ligi, ale biskupiecka drużyna musi zrobić wszystko, żeby zająć chociaż 13 miejsce. Stomil natomiast spadł na ostatnie miejsce w tabeli i nie ma już szans na utrzymanie. Zdecydowanym faworytem będzie więc Tęcza.

Zatoka znajduje się w kryzysie i przegrała pięć meczów z rzędu. Mrągowia natomiast jest w świetnej dyspozycji i bardzo dobrze punktuje. Faworytem tego meczu będzie więc Mrągowia i będzie sporą niespodzianką, jeżeli nie wygra tego meczu.

Drużyna z Rybna w ostatnim czasie prezentuje się słabo i jej sytuacja w tabeli jest niezwykle trudna. Nic nie wskazuje na to, żeby po tym meczu miała się poprawić. Mamry mają swój cel i jeżeli zdobędą trzy punkty w tym meczu, to ten cel spełnią i zapewnią sobie awans do trzeciej ligi. To drużyna z Giżycka będzie faworytem tego meczu.

Błękitni po kilku fajnych meczach, w poprzedniej kolejce, wysoko przegrali z Granicą Kętrzyn. Muszą więc walczyć o to, żeby nie znaleźć się w strefie zagrożonej grą w barażach. Motor natomiast walczy o trzecie miejsce w tabeli, a trzy punkty w tym meczu mogą go do tego przybliżyć. Może to być ciekawe spotkanie.

Interesujący mecz, bez wyraźnego faworyta. Wyżej w tabeli jest drużyna z Ełku i to ona jest w lepszej formie. Warmia jednak łatwo się nie podda. Jeżeli chce jeszcze walczyć o utrzymanie w forBET IV Lidze, to musi zdobyć w tym meczu trzy punkty. Mazur jednak tego zadania jej nie ułatwi, ponieważ walczy o ucieczkę ze strefy barażowej.

Korszanie znajdują się w środku tabeli i raczej ze spokojem mogą patrzeć na te ostatnie kolejki. Błękitni natomiast dosyć niespodziewanie przegrali w poprzedniej kolejce z Olimpią Olsztynek i teraz mają już przysłowiowy „nóż na gardle”. Trudno przewidzieć wynik tego meczu, ale może być on bliski remisu.

Teoretycznie zdecydowanym faworytem tego meczu jest Polonia, która jest w dobrej formie i cały czas jest w czubie ligowej tabeli. Jak widzimy jednak po ostatnich meczach, Olimpia gra coraz lepiej i zdobywa znacznie więcej punktów niż jesienią. W tym meczu jednak olsztynecka drużyna będzie miała niezwykle trudno by wywalczyć jakieś punkty.

Ciekawe spotkanie, w którym trudno wskazać faworyta. Jeziorak gra znacznie lepiej niż jesienią, ale dalej zdarzają mu się wpadki. Granica natomiast jest w bardzo dobrej dyspozycji i zajmuje wysokie, piąte miejsce w ligowej tabeli. Wynik tego spotkania wytypować jest trudno, ale na pewno jego poziom będzie wysoki.

Elblążanie po bardzo słabym początku rundy wiosennej, teraz wracają do dobrej formy. Nie można tego powiedzieć o drużynie z Barczewa. Jest ona w sporym kryzysie i nie wygrała czterech meczów z rzędu. Teraz będzie liczyć na przełamanie, ale łatwo o to nie będzie.