#WidzimySięNaMeczu / Tempo Ramsowo Wipsowo vs Orzeł Czerwonka

Co potrzebuje każdy kibic piłki nożnej? Emocji, dramaturgii, bramek, świetnych strzałów, cudownych interwencji bramkarskich, żółtych i czerwonych kartek. I wszystko to plus świetna gra obu zespołów zostało zaprezentowane na meczu w Ramsowie gdzie okupujące 11 miejsce w ligowej tabeli Tempo podejmowało zajmującego 13 miejsce Orła z Czerwonki.

Jeżeli tak grają zespoły z dna tabeli A klasy, to jak gra czołówka? A może Super Liga powinna być w tej klasie rozgrywkowej? Wynik meczu? 2:2. I to był sprawiedliwy podział punktów, chociaż zawodnicy gospodarzy zapewne mają inne zdanie o tym rezultacie, przecież dwa uderzenia w słupki plus w poprzeczkę, to akcje chyba 100%, nie mówiąc już o rzucie karnym w końcówce meczu, rzucie karnym obronionym w świetnej interwencji bramkarza Orła, chociaż stare piłkarskie przysłowie mówi, że karnych nie trafia strzelający, ale interwencja bramkarska –PALCE LIAZĆ. O meczu. Dwa razy zawodnicy z Czerwonki wychodzili na prowadzenie i dwa razy to prowadzenie trafili. Do przerwy 1:1. Pierwsza bramka padła z …,…. Niczego. Bo ni to strzał, nie podanie. A przecież przeważali zawodnicy gospodarzy, którzy ostrzelali słupki i poprzeczkę gości, i zgodnie z maksymą o niewykorzystanych sytuacjach. 1:1 po świetnie wykonanym rzucie karnym. Druga połowa spotkania to uczta dla sympatyka piłki nożnej, jak w pierwszej części oba zespoły nie doczekały się żadnych kartek tak w drugiej połowie, sędzia (notabene świetnie sędziujący) zmuszony był do wyrzucenia zawodnika gospodarzy i udzieleniu kilku napomnień poprzez ukazanie żółtych kartek zawodnikom obu zespołów, na boisku aż wrzało od emocji i składnych akcji. Oba zespoły odrobiły prace domowe pt. Taktyka w piłce nożnej. I są prymusami. Druga połowa podobnie jak pierwsza, niby optyczna przewaga gospodarzy a to zawodnicy gości wyszli na prowadzenie. Wynik remisowy nie krzywdzi żadnej z drużyn, to był sprawiedliwy podział punktów. Mecz ten mógłby się spodobać kibicom, dlatego oznaczcie sobie moi drodzy datę najbliższego spotkania w Waszych Małych Ojczyznach ( na którym będziecie mogli się pojawić) i ruszcie tyłki i marsz na mecz. I w końcu #widzimysięnameczu będzie miało sens. Spotkacie tam na trybunach znajomych, sąsiadów i będziecie świetnie się bawić.,

Na spotkaniu tym zadebiutowała Tablica informująca o zmianach zawodników, tablica ta będzie nagrodą w konkursie. Oglądajcie najbliższy #StudioKlasa.

O obiekcie. Jest parking, są ławki, niedaleko sklep, świetnie się ogląda widowiska w Ramsowie, fajny obiekt z niższych lig z Wielka Piłka Nożną. Pozdrawiam wszystkich, dziękuję że jesteście.