Zapowiedz 23. kolejki forBET IV Ligi

W 23. kolejce forBET IV Ligi dojdzie do wielu ciekawych pojedynków zarówno na górze, jak i na dole ligowej tabeli.

👉 Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN 👈

👉 Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN 👈

W tej serii gier aż 8 na 9 spotkań będziemy mogli zobaczyć LIVE!

Najciekawsze spotkanie tej kolejki. Lider rozgrywek podejmuje trzecią drużynę z ligowej tabeli. Mamry w poprzedniej kolejce tylko zremisowały z Błękitnymi Orneta, ale jeszcze gorzej poszło Polonii, która przegrała wysoko z Mazurem Ełk. W tygodniu podopieczni Czesława Żukowskiego odpadli natomiast z rozgrywek Wojewódzkiego Pucharu Polski. Mecz ten urasta więc do roli bardzo ważnego zarówno dla jednej, jak i drugiej ekipy.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na facebooku Mamr Giżycko

Bardzo interesujące spotkanie, w którym trudno przewidzieć jego rozstrzygnięcie. Korszanie wygrali poprzedni mecz z rezerwami Stomilu Olsztyn, więc nastroje w drużynie są na pewno bardzo dobre. Tęcza natomiast rozpoczyna marsz po utrzymanie w forBET IV Lidze. Biskupiecka drużyna ostatnio bez większych problemów pokonała Olimpię Olsztynek i teraz również będzie celować w trzy punkty. Wiemy jednak, że zespół z Korsz jest ambitny i tego zadania im nie ułatwi.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Olsztynecka drużyna jest na ostatnim miejscu w ligowej tabeli i ma coraz mniejsze szansę na utrzymanie się w forBET IV Lidze. Olimpia pokazała jednak, że nie można jej do końca skreślać i sprawiła sporą niespodziankę w Wojewódzkim Pucharze Polski, gdzie wyeliminowała Polonię Lidzbark Warmiński. Zatoka natomiast w lidze prezentuje się bardzo dobrze, ale w Pucharze bardzo niespodziewanie przegrała z Ossą Biskupiec Pomorski. Tabela pokazuje, że to Zatoka powinna być górą w tym spotkaniu, ale o tym jak będzie przekonamy się w sobotę.

W poprzedniej serii spotkań Warmia sprawiła sporą niespodziankę i wygrała z rezerwami Olimpii Elbląg. Ten mecz na pewno napędzi drużynę prowadzoną przez Krzysztofa Filipka. Błękitni natomiast udowodnili, że czują się świetnie na swoim obiekcie, gdy pokonali rozpędzoną Tęczę Biskupiec. Zapowiada się bardzo wyrównany mecz, a o jego wyniku może rozstrzygnąć jedna bramka.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Były szumne zapowiedzi, a realia na razie są zupełnie inne w drużynie z Lubawy. Po przerwie zimowej Motor zdobył tylko jeden punkt i czołówka tabeli zaczyna mu odjeżdżać. Teraz więc każdy kolejny mecz jest dla niego bardzo istotny. Olimpia natomiast będzie chciała się zrehabilitować, za porażkę w poprzedniej kolejce z olsztyńską Warmią.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Kętrzynianie są na ósmym miejscu w ligowej tabeli i jeżeli utrzymają formę z ostatniej kolejki, to spokojnie są w stanie jeszcze to miejsce poprawić. Mazur natomiast bardzo solidnie punktuje w rundzie wiosennej i prezentuje dobry poziom piłkarski. Ełczanie jednak zdecydowanie lepiej prezentują się u siebie niż w meczach wyjazdowych. Jeżeli chcą wywieźć z Kętrzyna, jakieś punkty, to muszą zmienić ten stan rzeczy.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Tutaj teoretycznie faworytem jest Mrągowia, która wygrała trzy ostatnie ligowe spotkania. Błękitni natomiast w trzech poprzednich meczach podzielili się punktami ze swoim rywalem, więc nie stoją w tym meczu na straconej pozycji. Drużyna z Mrągowa nie może sobie jednak pozwolić na stratę punktów, jeżeli chce pozostać w walce o wygranie ligi.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na kanale YouTube Błękitnych Orneta

Pisa kiepsko prezentuje się po przerwie zimowej i jeszcze w rundzie wiosennej nie zaznała smaku zwycięstwa. Barczewianie mają problemy z grą na własnym obiekcie i jeżeli tego nie poprawią, to mogą mieć problem z utrzymaniem obecnej pozycji. Dla Stomilu każdy mecz jest niezwykle ważny, ponieważ jego sytuacja w tabeli jest bardzo kiepska. W poprzednim meczu olsztynianie przegrali z MKS-em Korsze, więc teraz nie mogą sobie pozwolić na kolejną porażkę.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Iławianie w trzech ostatnich meczach wywalczyli tylko jeden punkt i to sprawiło, że spadli nieco w ligowej tabeli. Delfin natomiast odniósł niezwykle ważne zwycięstwo w starciu z Błękitnymi Pasym i teraz będzie starał się udowodnić, że nie była to przypadkowa wygrana. Spotkanie to nie ma wyraźnego faworyta.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

👉 Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN 👈