Zapowiedź IV rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski

Przed nami spotkania IV rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski. Pierwotnie mecze te miały się odbyć 13 marca, ale z powodu sytuacji epidemiologicznej zostały przełożone.

Śniardwy Orzysz – Mamry Giżycko

Lider forBET IV Ligi uda się do Orzysza na spotkanie z czwartą drużyną drugiej grupy klasy okręgowej. Faworytem tego spotkania będzie drużyna z Giżycka, która w rundzie wiosennej jest w bardzo dobrej formie. W ostatnio rozegranej kolejce forBET IV Ligi Mamry, jednak niespodziewanie straciły punkty, więc jak widać można z nimi powalczyć. Śniardwy natomiast zazwyczaj świetnie spisują się w meczach na własnym obiekcie, więc na pewno tanio „skóry nie sprzedadzą”.
🔴🎥 Transmisję LIVE z tego meczu będzie można obejrzeć na facebooku Śniardwy Orzysz

Granica Kętrzyn – Mrągowia Mrągowo

Najciekawsza para tej rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski. Granica w poprzednim spotkaniu ligowym niespodziewanie wygrała z Motorem Lubawa, a Mrągowia wygrywa mecz za meczem i zapewne, to spotkanie też będzie chciała wygrać. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Może wpaść w nim sporo bramek, a o poziom piłkarski nie musimy się martwić.

Olimpia Olsztynek – Polonia Lidzbark Warmiński

Olimpia w lidze jest na szarym końcu, ale już w poprzedniej rundzie Pucharu pokazała, że skreślać jej nie można. Olsztynecka drużyna pokonała wtedy Motor Lubawa i była to spora niespodzianka. Polonia natomiast po fajnym początku wiosennych zmagań ostatnio wysoko przegrała ligowy mecz z Mazurem Ełk. Teraz więc podopieczni trenera Czesława Żukowskiego będą chcieli zrehabilitować się za tą porażkę.
🔴🎥 Transmisję LIVE z tego meczu będzie można obejrzeć na platformie tvcom.pl

Ossa Biskupiec – Zatoka Braniewo

Tutaj teoretycznie dysproporcja w poziomie piłkarskim obu drużyn powinna być bardzo widoczna. Zmierzy się ze sobą drużyna z A-Klasy z drużyną z forBET IV Ligi. Jest jednak takie powiedzenie, że Puchar rządzi się swoimi prawami. Nie można więc Ossy skazywać od razu na porażkę, ponieważ nie ma ona nic do stracenia i bez żadnej presji może podejść do tego meczu. Zatoka natomiast podejdzie do spotkania w roli zdecydowanego faworyta i musi uważać, żeby nie zlekceważyć swojego przeciwnika.
🔴🎥 Transmisję LIVE z tego meczu będzie można obejrzeć na YouTube Zatoki Braniewo

Wszystkie spotkania zostaną rozegrane 7 kwietnia o godzinie 16:30.