Dwie drużyny z województwa zagrają ze sobą w 1/8 finału futsalowego Pucharu Polski

Już dzisiaj (23.02), rozegrany zostanie mecz pomiędzy Hotel Robert’s Port Mikołajki, a Constractem Lubawa. Spotkanie to odbędzie się w ramach 1/8 finału Pucharu Polski w Futsalu.

Drużynę Hotel Robert’s Port już można uznać, za “czarnego konia”, tegorocznego Pucharu Polski. Drużyna, która wygrała Wojewódzki Puchar Polski, świetnie spisała się w poprzednich rundach pucharu rozgrywanego, już na szczeblu centralnym.

W 1/32 finału pokonała 6:2 Widzew Łódź, a w poprzedniej rundzie wygrała z AZS-em UG Futsal 5:3. Obie te drużyny występują w pierwszej lidze futsalu.

Faworytem starcia w 1/8 finału będzie jednak Constract Lubawa. Drużyna z Lubawy jest obrońcą tytułu. W poprzedniej rundzie lubawianie pokonali drużynę BestDrive Piła aż 11:1. W Statscore Futsal Ekstraklasie Constract zajmuje, bardzo wysokie, drugie miejsce.

Spotkanie odbędzie się dzisiaj (23.02) o godzinie 20. Mecz będzie rozgrywany bez udziału publiczności, ale zostanie przeprowadzona transmisja. Link do transmisji: https://www.facebook.com/almajadigital