Magazyn forBET IV Ligi – odcinek 9, sezon 2020/21 – Krzysztof Malinowski i Marcin Banacki

📣 Aż pięć z dziewięciu wyników zakończyło się wygraną gospodarzy 4:0! Koniecznie zobaczcie bramki dziewiątej serii gier forBET IV Ligi i posłuchajcie rozmowy z naszymi gośćmi – tym razem do studia zawitali Krzysztof Malinowski i Marcin Banacki z Motoru Lubawa.


Pomóżmy Sebastianowi! Cały czas możesz wpłacać pieniądze na zbiórkę: ✅https://pomagam.pl/sebastianocimek
Pomagasz również wystawiając i licytując przedmioty na specjalnej grupie: ✅
http://bit.ly/Mecz_o_Wszystko_grupa_l…

Utalentowany i doskonale zapowiadający się młody piłkarz, który w wieku 16-lat zadebiutował w seniorskiej drużynie KS Pojezierze Prostki. Sebastian Ocimek w sobotę 15 sierpnia pierwszy raz wybiegł na boisko w podstawowym składzie w meczu z Roną 03 Ełk. Mimo, iż jego zespół wygrał ten mecz 4:1, dla niego zakończył on się dramatycznie.

W pierwszej połowie doszło do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego Sebastian doznał bardzo poważnej kontuzji kręgosłupa. Został natychmiast przetransportowany śmigłowcem do szpitala UDSK w Białymstoku. Diagnoza nie jest jednak optymistyczna: uraz kręgów szyjnych z uszkodzeniem rdzenia, co wiąże się z czterokończynowym paraliżem. Młody piłkarz przeszedł już pierwszą operację i został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej jednak rokowania lekarzy są niepewne.

Chłopak potrzebuje pomocy finansowej na leczenie i rehabilitację, by móc sprawnie żyć i stanąć na nogi. 20 września 2020 roku na stadionie OSiR przy al. Piłsudskiego 69A w Olsztynie, o godzinie 14:00 odbędzie się charytatywny „Mecz o Wszystko” pomiędzy: Reprezentacją Parlamentarzystów, którą zasilą polscy posłowie z różnych stron politycznych, oraz Reprezentacja ”Wielkich Serc”, w której zagrają osoby znane ze sportu i sceny artystycznej. Transmisja LIVE z meczu będzie dostępna na facebooku WMZPN.

Liczba wejściówek na to spotkanie jest ograniczona i wynosi 999 miejsc.

Aby otrzymać bilet wstępu, wystarczy przy wejściu na stadion wrzucić jakąkolwiek kwotę do puszek, którymi będą opiekować się nasi wolontariusze. Zebrane środki zostaną przekazane na pomoc dla Sebastiana. Organizatorami przedsięwzięcia są Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej oraz Fundacja Kormoran.

Nie pozwólmy Sebastianowi zostać samemu w tym trudnym okresie i pomóżmy mu wygrać najważniejszy mecz w jego życiu. Zawsze grał zespołowo więc teraz My stwórzmy z nim jedną drużynę w walce o zdrowie i ponowne realizowanie marzeń.