Rozmowa #WidzimySięNaMeczu – Roman Szymański

Derby, derbami ale porozmawiać chwilę można, ba nawet należało, do rozmowy tradycyjnie stanął prezes gospodarzy, w tym przypadku był to prezes LZS Fijewo Pan Roman Szymański.
🎤 Panie Prezesie, wszyscy o wirusie więc My również, jak COVID-19 wpłynął na LZS Fijewo?
🗨 Jak się to wszystko zaczęło to przestaliśmy , grać nie było treningów, później w miarę postępowania tego koronawirusa zaczęliśmy spotykać się w małych grupkach, na szczęście przez COVID-19 nie odeszli od nas żadnej zawodnicy z czego jestem bardzo szczęśliwy.
🎤 Konkretne pytanie, o co w tym sezonie gra Wasz klub, bo jak wiadomo na pewno nie o utrzymanie?
🗨 Na ten sezon jest pierwsza trójka, traktujemy ten sezon przejściowo, co nie oznacza że nie będziemy walczyć o awans do A klasy, który chcemy osiągnąć przyszłym sezonie.
🎤 Kto gra w waszej drużynie, skąd pochodzą zawodnicy reprezentujący LZS Fijewo?
🗨 Zawodnicy są z Fijewa, Lubawy z okolicznych wiosek, tworzymy rodzinę pochodzącą z niedalekich miejscowości, co jest bardzo ważne dla ducha sportu i co jest istotne dla kibiców przychodzących na Nasz obiekt, pojawiają i widzą, że zdrowie na boisku pozostawiają ich koledzy, znajomi i sąsiedzi.
🎤Największe problemy funkcjonowania klubu na poziomie B Klasy?
🗨 Największym problemem funkcjonowania klubu to brak sponsora którego nie mamy do tej pory i bardzo ciężko na terenie naszej gminy zdobyć, gdyż konkurencja nie tylko w piłce nożnej jest ogromna, są piłkarze halowi, są kolarze, są zapaśnicy. Jesteśmy gminą, na terenie której działa najwięcej klubów piłkarskich w Naszym województwie. I jeżeli znajdzie się jakakolwiek firma, która będzie chciała Nas sponsorować to bardzo proszę o kontakt z którymkolwiek z zawodników grających w Naszym klubie, bądź bezpośrednio ze mną, wszak mówimy o moim klubie, o moim dziecku, którym od podstaw sam tworzyłem, sam grałem na boiskach piłki nożnej i wiem jak to jest ciężka praca a zarazem jaka frajda.
🎤 Dziękuję za rozmowę i życzę powodzenia. I jeszcze raz apelujemy, chcesz sponsorować drużynę prawdziwych zawodników, chcesz aby na koszulkach w meczach ligowych pojawiało się logo Twojej firmy, pomyśl o LZS Fijewo.

Radek Skudlarz / Groundhopping Warmia i Mazury

Link do relacji z meczu -> TUTAJ