Zapraszamy na warsztaty “Fundamenty gry według metodologii portugalskiej”

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej przy współpracy z klubem DKS Dobre Miasto zaprasza trenerów do wzięcia udziału w kolejnych warsztatach trenerskich. Tym razem prelegentem warsztatów będzie Trener Mateusz Ludwiczak.

Mateusz Ludwiczak – trener UEFA A. Od 8 lat pracuje w Akademii Piłkarskiej Reissa w Poznaniu, od 5 lat pełni funkcję koordynatora ds. szkolenia. Absolwent AWF Poznań, w ramach programu ERASMUS studiował przez semestr w Facultade de Motricidade Humana w Lizbonie. Współtwórca projektu “Dorastanie w grze”. Doświadczenie trenerskie zdobył m.in. w Akademii Lecha Poznań.  Swoją wiedzę trenerską wzbogacił podczas czteromiesięcznego stażu w Benfice Lizbona. Były pracownik Zakładu Dydaktyki Aktywności Fizycznej AWF Poznań. Prelegent konferencji dla nauczycieli wychowania fizycznego oraz trenerów piłki nożnej.

Temat: Fundamenty gry według metodologii portugalskiej
Termin:
 14 sierpnia 2020 / piątek
Miejsce: Centrum Kulturalno-Biblioteczne, ul. Górna 1A, Dobre Miasto (samochody można parkować przy Stadionie DKS Dobre Miasto).
Godzina: 17:00 – 20:30
Koszt: 49 zł


Zapisy: Aby wziąć udział w Warsztatach, należy przesłać zgłoszenie w formie elektronicznej poprzez platformę PZPN24, która znajduje się na stronie pzpn24.pzpn.pl

Następnie po zalogowaniu się na swoje konto wybieramy zakładkę: Wydarzenia, wybieramy Kursy, licencje & konferencje. W okienku ORGANIZACJA – wybieramy Warmińsko-Mazurski ZPN, w okienku RODZAJ wybieramy Konferencje trenerskie. Następnie włączamy opcję „aplikuj”.

Po akceptacji wniosku przez WMZPN, zmieni się status uczestnika „DO OPŁATY”. Po dokonaniu wpłaty należy na swoje konto trenerskie w systemie pzpn24.pzpn.pl wstawić potwierdzenie przelewu.

Po zalogowaniu należy wejść w zakładkę WYDARZENIE, następnie MOJE WNIOSKI, szukamy swój wniosek na dane WARSZTATY i wciskamy OPŁAĆ. Wstawiamy skan potwierdzenia wpłaty.

Po odbytych warsztatach na kontach trenerskich pojawią się certyfikaty. Certyfikat jest potwierdzeniem udziału w dokształcaniu trenerskim zgodnie z Konwencją Trenerską UEFA w wymiarze:

  • Grassroots D – 2 godziny/punkty
  • Grassroots C – 2 godziny/punkty
  • UEFA PRO – 2 godziny/punkty
  • UEFA Elite Youth A – 2 godziny/punkty
  • UEFA A – 2 godziny/punkty
  • UEFA B – 2 godziny/punkty

KONTAKT

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Koordynatorem Kształcenia i Licencjonowania Trenerów woj. Warmińsko-Mazurskiego:

Marcin Przybyliński
tel.: 697-727-033
e-mail: marcin.przybylinski@wmzpn.pl