Powstała Baza Klubów WMZPN!

Nad tym projektem pracowaliśmy od początku roku, a ostatnie tygodnie, które spędziliśmy na pracy zdalnej pozwoliły nam przyśpieszyć jego realizację. Przedstawiamy Państwu “Bazę Klubów” zrzeszonych w WMZPN!

>> BAZA KLUBÓW WMZPN <<

Głównym założeniem bazy jest ułatwienie pozyskiwania informacji na temat klubów, które zostały podzielone przy użyciu kryterium klasy rozgrywkowej, w której występują. Dla ułatwienia znalezienia danego klubu wystarczy wpisać jego nazwę w wyszukiwarce.

Co znajdziemy w bazie? Przede wszystkim podstawowe informacje na temat klubów: pełną nazwę, barwy, rok założenia, adres, adres e-mail oraz imię i nazwisko obecnego Prezesa.

Na “karcie” każdego klubu zamieszczone zostały linki do aktualnie prowadzonych mediów klubowych: Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, czy po prostu strony www.

Chcesz poznać podstawowe informacje na temat stadionu czy boiska, na którym swoje mecze rozgrywa dany klub? U nas znajdziesz notkę dotyczącą obiektu: adres, pojemność, wymiar boiska oraz oświetlenie.

Nie wiesz, jak dojechać na obiekt? Tu z pomocą przychodzą mapy Google, gdzie każdy klub ma swoją pinezkę.

Tworzysz grafiki do mediów społecznościowych swojego klubu? Bilety? Plakaty? W naszej bazie dostępne są herby klubów, które można pobrać w rozmiarze 900×900 pikseli w rozszerzeniu .png i .jpg.

UWAGA! Można powiedzieć, że nasza “Baza Klubów” w tym momencie to taka “wersja beta”. Staraliśmy się zebrać jak najwięcej danych, jednak nie każda klubowa karta jest w pełni uzupełniona. Dlatego w celu dodania lub poprawienia treści prosimy o kontakt!
Napisz do nas na e-mail: mariusz.bojarowski@wmzpn.pl, a my postaramy się na bieżąco aktualizować naszą bazę 🙂

P.S. Do bazy danych najprościej dostać się z pozycji głównego menu wybierając zakładkę KLUBY, a następnie BAZA KLUBÓW