Srebro Reprezentacji Sędziów WMZPN na mistrzostwach Oldbojów

25 stycznia Reprezentacja Oldbojów Kolegium Sędziów WMZPN wzięła udział w XI Turnieju Piłki Nożnej Sędziów Oldbojów im. Henryka Rumniaka o Puchar Prezesa Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

W turnieju uczestniczyło osiem reprezentacji sędziowskich z Polski. Zespół z naszego Kolegium Sędziów turniej rozpoczął w fazie grupowej rozgrywając mecze przeciwko Kolegiom: Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, okręgów Ciechanowsko-Ostrołęckiego oraz Radomskiego. W tej fazie drużyna wygrała dwa spotkania oraz jedno zremisowała zajmując 1 miejsce w swojej grupie.

Następnie Reprezentacja WMZPN zmierzyła się w meczu półfinałowym z Kolegium Sędziów Podlaskiego Związku Piłki Nożnej i wygrała to spotkanie 4:3. W finale Kolegium Sędziów z Warmii i Mazur rywalizowało z gospodarzami turnieju – Kolegium Sędziów z Warszawy. Mecz zakończył się remisem 2:2. Zwycięzcę wyłonił konkurs rzutów karnych, w którym lepiej spisali się Sędziowie z Warszawy wygrywając 2:1.

Najlepszym bramkarzem Turnieju został wybrany nasz reprezentant Jacek Zdziech, a za najlepszego zawodnika w drużynie Kolegium Sędziów WMZPN uznano Andrzeja Patrejko.

Reprezentacja Kolegium Sędziów WMZPN występowała w składzie: Zdziech Jacek, Wiśniewski Artur, Wiśniewski Sławomir, Sieradzki Krzysztof, Patrejko Andrzej, Sikorski Sebastian, Durczak Dariusz. Kierownikiem i trenerem drużyny był Marcin Żyłka.

Wyniki spotkań:

Faza grupowa:
WMZPN – KS Łódzki ZPN 4:0
WMZPN – KS Ciechanów-Ostrołęka 4:1
WMZPN – KS Radom 2:2

Półfinał:
WMZPN – KS Podlaski ZPN 4:3

Finał:
WMZPN – KS Warszawa 2:2 k. 1:2

Klasyfikacja końcowa:
1. Kolegium Sędziów Warszawa
2. Kolegium Sędziów WMZPN
3. Kolegium Sędziów Ciechanów
4. Kolegium Sędziów Podlaski ZPN
5. Kolegium Sędziów Płock
6. Kolegium Sędziów Radom
7. Kolegium Sędziów Łódzki ZPN
8. Kolegium Sędziów Siedlce

fot. Kolegium Sędziów Warszawa